Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / imgur.com / Na zdjęciu: Hearthstone

Tarkam triumfatorem Gold Rush Challenge

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Zakończył się Gold Rush - wyzwanie dla streamerów Hearthstone, w którym zadaniem graczy było zdobycie 5 000 sztuk złota na nowym koncie w jak najkrótszym czasie. Zwycięzcy do tego celu wystarczyło niespełna 5 dni.

Hearthstone Gold Rush Challenge, było zdecydowanie jednym z najbardziej wyczerpujących wyzwań w grze w ostatnim czasie. Swego czasu popularny był tak zwany "Rat Race", gdzie gracze ścigali się, kto pierwszy wbije legendę w nowym sezonie. Tam jednak, na całość wystarczało od 10 do 20 godzin ciągłej gry. W Gold Rush natomiast, gracze musieli siłą rzeczy robić przerwy w grze, pamiętając jednak, że każda godzina poświęcona na co innego niż Hearthstone oddala ich od triumfu. 

Najlepiej swoje siły rozdysponował Duńczyk "Tarkam". W nagrodę wzbogacił się on o 15 000 dolarów. Tuż za jego plecami znalazł się "EducatedCollins", któremu całe wyzwanie zajęło 3 godziny dłużej. Na najniższym stopniu podium umiejscowił się natomiast Japończyk "Azmo", tracąc do triumfatora ponad 5 godzin.

Spośród graczy znanych szerszej publiczności, najwyższe miejsce zajął "J4ckiechan", który z dorobkiem 4325 złota uplasował się na szóstym miejscu.

Klasyfikacja końcowa Gold Rush Challenge:
1. "Tarkam"
2. "EducatedCollins"
3. "Azmo"

ZOBACZ WIDEO: Esport bije rekordy popularności. Te liczby robią ogromne wrażenie

Czy śledzisz zmagania esportowe w Hearthstone?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL