WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / wec24.pl / esport

PACT otworzył dywizję Rainbow Six Siege

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
To, że z powodu braku awansu do Pro League, drogi polskich weteranów Rainbow Six Siege z francuską organizacją się rozejdą, było do przewidzenia. Jednak nie zostali pozostawieni sami sobie na zbyt długo i kolejna organizacja wyraziła chęć współpracy.

Polscy zawodnicy Rainbow Six, którzy w ubiegłym sezonie Challenger League dotarli do fazy play-off, rozpoczęli współpracę z polską organizacją - PACT. Do tej pory drużyna aktywnie działała na scenie Counter-Strike oraz Fortnite. Teraz poszerza swą działalność.

Jak wyznał Jędrzej Smaruj - manager dywizji - decydującym czynnikiem na zakontraktowanie Polaków był fakt, że zespół występuje w prestiżowych rozgrywkach jak Challenger League czy mistrzostwa Polski Rainbow Six Siege Masters League, gdzie już 10-11 listopada będzie walczyć o pulę nagród 20 tysięcy złotych

- Grają w Challenger League, a już niedługo mamy nadzieję, że pojawią się na międzynarodowych LANach. Sama scena Rainbow Six dynamicznie się rozwija, cieszy się coraz większym zainteresowaniem oraz jest wspierana przez twórcę gry. Widzimy potencjał w tym składzie, aby sporo na niej namieszać.

Zespół PACT w Rainbow Six Siege tworzą dotychczasowi zawodnicy Trainhard Esport czyli Luke "Kendrew" Kendrew, Oskar "Magic" Skowronek, Norbert "Deep" Świątek, Szymon "Saves" Kamieniak i Dariusz "Derius" Sokołowski.

ZOBACZ WIDEO: Esport bije rekordy popularności. "Kiedy zobaczyliśmy te liczby, to nas zatkało"

Czy słyszałeś o organizacji PACT?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL