Najnowsze Wyniki/Kalendarz
UltraligaMateriały prasowe / Ultraliga / Ultraliga

Ultraliga: Pompa Team nadal niepokonani

Cyprian Suchomski
Cyprian Suchomski
To już trzecia kolejka Ultraligi, która dobiegła końca. Nie ulega wątpliwościom jakie zespoły League of Legends są teraz najmocniejsze na polskiej scenie, ale jedynie jeden team w tej lidze nieprzerwanie pozostaje niepokonany.

Wśród zespołów znajdujących się w ścisłej topce League of Legends w Ultralidze można obecnie wymienić: Pompę Team, Szatę Maga i Illuminar Gaming. Pomimo osiąganych rezultatów warto jednak na wstępie zaznaczyć, że faza zasadnicza omawianej ligi jest rozgrywana w systemie potyczek BO1. O dołączenie do tego grona walczy pozostałe 5 drużyn, a celem jest osiągnięcie czwartego miejsca kwalifikującego dany zespół do play-offów.

Zdecydowanie profesjonalizm, który zapewnia studio Polsat Games, a także forma prowadzenia transmisji i samej ligi sprawia, że oglądających jest coraz więcej. Pierwsza kolejka była nawet rozgrywana offline w omawianym studiu, a potyczki okraszone były rozmaitymi wywiadami i komentarzami ekspertów, trenerów, ale przede wszystkim samych zawodników. 

W chwili obecnej jedynie zawodnicy Pompa Team pozostają bezbłędni w swoich poczynaniach i w perfekcyjnej serii 8 wygranych samodzielnie piastują tron Ultraligi.

Rezultaty po zakończeniu rozgrywek trzeciego tygodnia wyglądają następująco:

DrużynaWynikWinratio
Pompa Team8-0100%
Illuminar Gaming6-275%
Szata Maga6-275%
Akademia Ultraligi4-450%
Wisła Płock eSports3-538%
Piast Gliwice Esports2-625%
R-SIXTEAM2-625%
Valkiria Esports1-713%


Zawodników czekają jeszcze 2 kolejki zmagań, w ciągu których każda drużyna w trakcie 6 dni rozegra 6 spotkań. Po uzyskaniu końcowego wyniku, czyli po pięciu kolejkach, cztery drużyny z góry tabeli zostaną przydzielone do fazy mistrzowskiej, pozostałe do fazy relegacji. Play-offy ukażą nam jak będzie wyglądała Ultraliga w przyszłości, gdyż jest to dopiero jej pierwszy sezon.

ZOBACZ WIDEO Esport obok targów na Poznań Game Arena. Komentatorzy CS:GO: Tak musi być!

Jak myślisz? Która z tych drużyn ma największe szanse na dołączenie do fazy mistrzowskiej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL