WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Twitter / F2K / Na zdjęciu: oficjalna grafika nowej drużyny F2K

"Zetalot" opuszcza SK po ponad 3 latach

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Ponad 3,5 roku w jednym zespole - w Hearthstone tak długi staż to rzadkość. Po takim czasie w SK Gaming Dawid "Zetalot" Skalski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych graczy z naszego kraju na świecie, zdecydował się przejść do drużyny Fade 2 Karma.

Fade 2 Karma to jedna z największych organizacji w świecie Hearthstone. Drużyna zrzesza kilkunastu streamerów, a w drugim sezonie 2018 roku miała dodatkowo jeden z najlepszych profesjonalnych rosterów. "Fenomeno", "BoarControl" oraz "Glaser" zdołali  zająć drugie miejsce w rankingu drużyn, ustępując jedynie TempoStorm. Po tym sukcesie z zespołem jednak pożegnali się dwaj pierwsi, a drużyna póki co nie zdecydowała się na zakontraktowanie następców.

"Zetalot" dołączy do zespołu również w charakterze streamera. Co prawda okazjonalnie zdarza mu się grać turniejowo, jednakże ostatnim jego poważnym występem był ten podczas DreamHack Summer 2017. Polak słynie natomiast ze swojego zamiłowania do gry kapłanem, którym ma rozegranych ponad 28 tysięcy gier. Ktokolwiek szuka nowinek w zakresie talii na priesta powinien przede wszystkim odwiedzić stream, bądź social media "Zetalota". 

Fade 2 Karma w ostatnim tygodniu bardzo aktywnie działa na rynku transferowym, gdyż zakontraktowała już szóstkę streamerów, z których jednak tylko Polak związany jest z karcianką Blizzarda.

ZOBACZ WIDEO PACT zaskoczył w finałach ESL MP. "Darko": W kolejnym sezonie celujemy w złoto

Czy śledzisz zmagania esportowe w Hearthstone?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL