WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
ESL / Adela Sznajder / Na zdjęciu: kibice śledzą rywalizację w League of Legends

Ravioli Ravioli zagra w Ultralidze

Cyprian Suchomski
Cyprian Suchomski
Nadzieje zostały spełnione. Mimo długiego oczekiwania, licznych wpisów w mediach społecznościowych i domniemanej niesprawiedliwości lubiany zespół League of Legends, Ravioli Ravioli, zagra w czołowej polskiej lidze - Ultralidze.

To jeden z najciekawszych i najgłośniejszych kontraktów, bowiem skład Ravioli będzie od tej pory reprezentował barwy organizacji PACT, która do tej pory była kojarzona z aktywnością dywizji Counter-Strike: Global Offensive. Ravioli Ravioli jest zespołem młodych ambitnych zawodników, którzy wchodząc do czołowych lig zaskoczyli sporą część społeczności esportowej.

Nie trzeba było też długo czekać na to, by zdobyli oni serca fanów. To udało im się osiągnąć dzięki wielkim dystansie do siebie, poczuciu humoru i nieprzewidywalności - to, w połączeniu z dobrym prowadzeniem mediów społecznościowych, zaowocowało tym, że Ravioli jest obecnie jednym z popularniejszych drużyn na polskiej scenie League of Legends.

Dla osób, które znają sylwetki zawodników RR nie będzie to żadna niespodzianka, ponieważ skład nie ulegnie żadnej zmianie - przynajmniej na razie. Od teraz barwy PACT będą reprezentować:

Górna aleja: Hubert "Gricek" Brodowski".
Dżungla: Mateusz "vvarion" Pieńkosz.
Środkowa aleja: Dawid "Dawidsonek" Trojanowski.
Dolna aleja: Wojtek "Lewus" Strykowski.
Wsparcie: Kamil "Syrpy" Pękacki.

Trener: Zuzanna "xHarleen" Mikołajczak.

Ultraliga wystartuje już 22 stycznia, a zmiany towarzyszące ewolucji polskiego League of Legends niewątpliwie nakłaniają do śledzenia tej dyscypliny esportu.

ZOBACZ WIDEO: Esport bije rekordy popularności. "Kiedy zobaczyliśmy te liczby, to nas zatkało"

Czy kojarzyłeś/aś wcześniej drużynę o nazwie Ravioli Ravioli?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL