WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Blizzard / Logo Hearthstone Championship Tour

Nieudany start Polaków podczas play-offów. "Dawido" ostatnią nadzieją na awans

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Zakończył się pierwszy dzień play-offów 3. sezonu Hearthstone, w których udział bierze czwórka Polaków. Niestety, szanse na awans ma już tylko jeden z nich.

Zdecydowanie trwające play-offy nie są szczęśliwe dla naszych graczy. Jeszcze przed ich rozpoczęciem pewnym stało się, że nie wystąpi na nich Michał "Xeno" Kaczorowski, którego z udziału wyeliminowała ospa wietrzna. 

Niestety zła seria Polaków była kontynuowana również i na turnieju. Co prawda początek zapowiadał się obiecująco, gdyż tylko "Luckenowi" nie udało się zwyciężyć w pierwszej rundzie, jednak już rundę później tylko "Dawido" pozostał niepokonany.

Jak się okazało, pierwsze dwie serie zmagań były dobrym prognostykiem tego, co czeka nas przez resztę dnia. Tempa nie zwolnił "Dawido", który z wynikiem 4-1 jako jedyny wciąż ma szansę na awans (porażka jedynie z "Faelim", który dzień zakończył z wynikiem 5-0). "Lucken" natomiast, który jako pierwszy zanotował porażkę, także jako pierwszy definitywnie pożegnał się z nadziejami na miejsce w top32 i z wynikiem 1-4 wycofał się z turnieju. Pozostali dwaj Polacy, czyli "A83650" oraz "Mikolop" z wynikami 2-3 walczą już jedynie o wspomniane top32.

Wyniki Polaków:

Dawid "Dawido" Florczyk 4-1
Kacper "A83650" Kwieciński 2-3
Mikołaj "Mikolop" Dudek 2-3
Łukasz "Lucken" Szczypiór 1-4

ZOBACZ WIDEO: Esport na igrzyskach olimpijskich? "Obie strony by na tym skorzystały"

Czy "Dawido" uda się awansować na sezonowe mistrzostwa Hearthstone?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL