Najnowsze Wyniki/Kalendarz
logo ligi LECMateriały prasowe / Na zdjęciu: logo ligi LEC

G2 w drodze po kolejną wygraną w LEC

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
W drugim dniu 3. kolejki League of Legends European Championship brak meczu, który jednoznaczne nazwać można by hitem. Na pewno jednak warto będzie zwrócić uwagę, czy serię zwycięstw podtrzyma G2, na którego drodze tym razem staną gracze Splyce.

"Jankos" i spółka w aktualnym splicie nie mają sobie równych. Pięć zwycięstw, brak porażek, bardzo pewna gra - ciężko na dziś wyobrazić graczy G2 schodzących ze sceny w charakterze pokonanych. Dodatkowo, nie można powiedzieć, aby ta drużyna swe miejsce zawdzięczała wyłącznie terminarzowi. Aktualni liderzy na rozkładzie mają już między innymi drugie w tabeli Schalke. Inaczej sprawa ma się natomiast z Splyce, które do tej pory, pomimo bilansu 3-2, nie pokonało żadnej poważnej drużyny, a zwycięstwa nabijało na teamach z dna tabeli. W pierwszym dniu mocniejsze okazało się właśnie wspomniane Schalke, więc wątpliwe, aby nagle mieli oni pokonać G2.  

Ciekawie zapowiada się również mecz między Schalke a ExceL Esports. Pierwsza z drużyn póki co przegrała jedynie z G2, ExceL natomiast z bardzo dobrej strony  pokazało się pierwszego dnia w starciu z faworyzowanym Misfits. Czy "Kasing" i spółka zdołają podtrzymać dobrą dyspozycję?

Trudne zadanie czeka natomiast "Kikisa". Jego Rogue do tej pory jako jedyna formacja w całej stawce nie zdołało zwyciężyć ani jednego meczu. Dziś na ich drodze stanie Team Vitality, którego forma jest zgoła odmienna. "Jactroll" i spółka znajdują się na drugim miejscu w tabeli z tylko jedną porażką na koncie. Wydaje się, że zespół polskiego junglera na pierwszą wygraną będzie musiał poczekać do kolejnego tygodnia zmagań.

Pełen rozkład meczy drugiego dnia 3. kolejki LEC:

17:00 - G2 Esports vs Splyce
18:00 - ExceL Esports vs Schalke 04
19:00 - SK Gaming vs Origen
20:00 - Team Vitality vs Rogue
21:00 - Misfits Gaming vs Fnatic

ZOBACZ WIDEO: Esport bije rekordy popularności. "Kiedy zobaczyliśmy te liczby, to nas zatkało"

Czy Rogue da radę przełamać się w meczu z Vitality?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL