Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Scena główna turnieju ESL OneESL / Helena Kristiansson / ESL / Scena główna turnieju ESL One

Ważna decyzja dla fanów esportu! Największe imprezy obejrzysz na Facebooku

Sebastian Gryziecki
Sebastian Gryziecki
Stało się nieuniknione. ESL postanowiło rozszerzyć swój zasięg i nawiązać partnerstwo z Facebook Gaming. Kibice na całym świecie zyskają szybki dostęp do najważniejszych esportowych wydarzeń za pośrednictwem najpopularniejszego portalu na świecie.

Rozgrywki ESL wkraczają na Facebooka. Gdzie oglądać najważniejsze turnieje?

Do tej pory wiodącymi platformami, które zapewniały fanom esportu na całym świecie streamy z najważniejszych turniejów pod egidą ESL były YouTube i faworyzowany przez wielu graczy Twitch. Platformy w ostatnich latach na zmianę transmitowały najważniejsze wydarzenia. W 2019 roku do gry postanowił wkroczyć gigant jakim jest Facebook.

Zieliński i Piątek najlepszymi kadrowiczami w FIFA19 - CZYTAJ TUTAJ.

Na bazie partnerstwa ogłoszonego przez Facebook Gaming i ESL, wszystkie globalne turnieje ESL kibice będą mogli zobaczyć za pośrednictwem Facebooka. Kibice będą mogli oglądać streamy w jakości 1080p/60fps z angielskim komentarzem. Dodatkowo wszystkie turnieje w ramach ESL Pro League kibice będą mogli śledzić również w języku portugalskim.

- ESL zrzesza globalną społeczność fanów esportu i ma na celu dostarczanie niesamowitych wrażeń publiczności na całym świecie, zarówno w Internecie, jak i na wielkich wydarzeniach na żywo. ESL będzie dostarczać wielu źródeł za pomocą których fani będą mogli doświadczyć naszych flagowych turniejów online. W tym celu wracamy na Facebook Gaming, aby sprawnie docierać do szybko rosnącej grupy odbiorców - powiedział Ralf Reichert, Co-CEO, ESL.

Czytaj także: EPC ponownie lepsze od Illuminar Gaming!

Efekty ogłoszonej współpracy kibice mogli śledzić już podczas regionalnych kwalifikacji (w CS:GO) do IEM Katowice, Minor które były rozgrywane od 16 stycznia. Ogłoszone partnerstwo będzie obowiązywać do grudnia 2019 roku.

Poszczególne rozgrywki pod szyldem ESL fani będą mogli śledzić na podanych stronach: IEM, ESL One, ESL Pro League.

ZOBACZ WIDEO Esport obok targów na Poznań Game Arena. Komentatorzy CS:GO: Tak musi być!

Czy transmisję z wydarzeń ESL na Facebooku to dobry pomysł?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL