Najnowsze Wyniki/Kalendarz
ESL PUBG Invitational WP SportoweFakty / Jakub Madej / ESL PUBG Invitational

ESL Polska i Lotto ogłaszają partnerstwo. Kolejny wielki gracz wchodzi w esport!

Sebastian Gryziecki
Sebastian Gryziecki
Totalizator Sportowy który jest właścicielem marki LOTTO po wielu udanych współpracach w świecie sportu postanowił wkroczyć również w świat esportu nawiązując współpracę z ESL Polska.

LOTTO w ramach ogłoszonej współpracy będzie partnerem podczas transmisji turniejów organizowanych pod szyldem ESL (między innymi ESL One, ESL Pro League). Najważniejszym punktem jest jednak partnerstwo podczas transmisji z Intel Extreme Masters w Katowicach z którego to LOTTO przeprowadzi relację na żywo. 

CZYTAJ TAKŻE: STS ponownie inwestuje w esport!

- Cieszy nas, że Totalizator Sportowy wkracza w świat esportu i postanowił
to zrobić współpracując właśnie z ESL Polska - mówi Aleksander Szlachetko który jest Dyrektorem Zarządzającym w ESL Polska. - Fakt, że firma z taką historią oraz będąca tak ważną częścią rynku loteryjnego inwestuje w sport elektroniczny to także pozytywny sygnał dla całej naszej branży. To sygnał, że nie stoimy w miejscu, a cały czas idziemy do przodu.

Flixbus partnerem AGO Esports - CZYTAJ TUTAJ

Marka LOTTO dzięki współpracy będzie również obecna na IEM Expo które jest organizowane w dniach 1-3 marca. Na stoisku z pewnością nie zabraknie atrakcji dla wszystkich fanów esportu.

ZOBACZ WIDEO Brzęczek zaskoczył na konferencji prasowej. "Jesteście dziennikarzami i tego nie wiecie?"

Czy polskie firmy powinny wspierać rozwój esportu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL