WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Twitter / Pride / Na zdjęciu: Pride

Ultraliga: PRIDE z pewnym awansem do półfinałów

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Poznaliśmy ostatniego półfinalistę pierwszego sezonu Ultraligi. Po pewnym triumfie nad ACTINA Pact w najlepszej czwórce zameldowali się gracze PRIDE.

Od samego początku to właśnie "Konektiv" z kolegami uznawani byli za faworytów tego spotkania. Zgodnie z oczekiwaniami, faworyci nie zawiedli, nie dając dojść do głosu swoim rywalom nawet na moment. 

Czytaj także:Błaszczykowski w zespole tygodnia FIFA19

W pierwszej grze, dawne Ravioli Ravioli, dawało radę dotrzymać kroku rywalom do 17 minuty. Wtedy to rozpoczął się pierwszy poważny teamfight na dolnej alei, w którym ginęli kolejno "Sypry", "Lewus" oraz "Vvarion", nie zdobywając w zamian nawet pojedynczego zabójstwa. Od tej pory PRIDE systematycznie powiększało swoją przewagę, aby po kolejnych 12 minutach pewnie zakończyć grę. 

Czytaj także:"Elazer" oraz "MaNa" odpadli z WESG

Druga i trzecia gra były natomiast pokazem totalnej dominacji ze strony PRIDE i nie zmienia tego nawet fakt zdobycia poczwórnego zabójstwa przez "Dawidsonka". Był to bardziej fakt chwilowego rozprężenia PRIDE, które chyba poczuło się zbyt pewnie prowadząc 16-3 w już 24 minucie. Ten mały wypadek przy pracy skutecznie otrzeźwił zespół "deflesa", który trzecią grę skończył w 25 minut. 

W półfinale PRIDE zmierzy się z iHG, po drugiej stronie drabinki znajdują się natomiast zespoły Rogue oraz Devils.one.

ZOBACZ WIDEO "Krzysztof Piątek w gazie i ława w reprezentacji?!". Jak to wytłumaczyć kibicom?

Kto zwycięży w półfinale?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL