Najnowsze Wyniki/Kalendarz
logo ESLLOL Twitter / Na zdjęciu: logo ESLLOL

Smutny dzień Polaków w European Masters. Rogue oraz "Behave" pokonani

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
To nie był udany dzień dla polskich graczy League of Legends w turnieju European Masters. Rogue Esports Club musiało uznać wyższość Fnatic Rising, zaś "Behave" wraz z Future Perfect WLGaming uległ Ventus Esports i jest o krok od odpadnięcia.

To miał być pierwszy poważny sprawdzian Rogue w EU Masters. Po bardzo łatwej przeprawie z Trencinem, w drugiej serii zmagań triumfatorzy Ultraligi mierzyli się z Fnatic Rising, które również mogło pochwalić się jedną wygraną w meczu z Misfits Premier. 

Początek spotkania mógł napawać optymizmem. "Inspired" po udanym ganku dolnej alei zdobył pierwszą krew zabijając "xMatty'ego". To jednak był koniec dobrych informacja dla Polaków. W kolejnych minutach gracze Fnatic zaczęli sukcesywnie budować swoją przewagę i choć w zabójstwach obie drużyny szły łeb w łeb i w 20. minucie wynik wynosił 4:3, to akademia Pomarańczowych miała aż 4 tysiące złota przewagi. Fnatic widząc, że rywale nie są w stanie stawić realnego oporu, zdecydowali się na Barona, o którym REC nie wiedziało niemal do samego końca. Od tego momentu, tylko kwestią czasu było, aż "Vander" i spółka będą musieli skapitulować. Ostatecznie stało się to po 30 minutach, przy wyniku 14:4. Rogue, aby awansować, musi teraz pokonać Misfits. 

Czytaj także:Przegląd mety Hearthstone po dodatku - Paladyn 

Drugą porażkę z rzędu zanotowało również greckie Future Perfect WLGaming, gdzie w roli leśnika występuję Marcin "Behave" Pawlak. Była to o tyle niespodziewana przegrana, że do tej pory Ventus Esports wydawało się być najsłabszą drużyną w grupie, przegrywając zarówno z BIG jak i z Random 5. Niestety, dla polskiego junglera, w ostatnim spotkaniu pokazali się oni z dużo lepszej strony. WLGaming aby zachować szanse na awans, musi liczyć teraz na wygraną BIG nad Random5. 

ZOBACZ WIDEO Tomasz Smokowski przerwał wywiad z piłkarzem Miedzi. "Żyro, mów prawdę!"

Czytaj także:Przegląd mety Hearthstone po dodatku - Kapłan

Dość niespodziewanie już po pierwszym meczu pod ścianą znaleźli się faworyci do końcowego triumfu - Team LDLC. Francuzi co prawda pokonali Defusekids, ale nie było to zbyt przekonujące zwycięstwo. Holendrzy ponad 30 minut toczyli z LDLC naprawdę wyrównany bój i dopiero po nieudanej próbie odbicia barona w 34 minucie zaczęli ustępować. Jeżeli jednak to spotkanie miało uspokoić nastroje w ekipie "Compa", to udało się to co najwyżej połowicznie. Ostatnią przeszkodą na drodze do awansu będzie jednak eNsure, które do tej pory nie wygrało jeszcze meczu, wydaje się więc, że o awans Francuzi mogą być spokojni.  

Pełne wyniki zmagań 3. dnia fazy grupowej EU Masters 

Fnatic Rising 1-0 Rogue Esports Club
Misfits Premier 1-0 AS Trencin
Future Perfect WLGaming 0-1 Ventus Esports
Defusekids 0 - 1 Team LDLC
SK Gaming Prime 1 - 0 Sparks
Splyce Vipers 1 - 0 For The Win Esports

Czy Rogue Esports Club zdoła wyjść z grupy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL