WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Twitter / Na zdjęciu: logo ESLLOL

Rogue żegna się z European Masters. Mistrzowie Ultraligi ulegli Misfits Premier

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Przed turniejem League of Legends EU Masters Rogue mierzyło wysoko, nawet w końcowy triumf. Niestety, mistrzowie Ultraligi nie podołali roli faworytów i już po fazie grupowej wracają do domów. O eliminacji zadecydowała porażka z akademią Misfits.

Jak oni tego nie wygrali? To pytanie zadawać będą sobie fani organizacji jeszcze przez długie godziny. Pierwsza krew? Przelana już w 3. minucie przez "Woolite'a". Dwie minuty później polski ADC legitymował się już statystykami 3/0/1. Wydawało się, że wszystko układa się po myśli Rogue. Ponad 1500 złota przewagi w 5 minut? To nie zdarza się codziennie. Minęło kolejne 60 sekund i kolejne dwie asysty poleciały na konto "Woolite'a".

Brzmi jak rzeź w wykonaniu jednej z drużyn? Cóż, niekoniecznie. Z czasem przewaga REC zaczęła topnieć. Choć w zabójstwach wciąż wyglądało to co najmniej bardzo dobrze, to momentami Misfits wychodziło nawet na prowadzenie w kategorii złota. Działo się tak w dużej mierze za sprawą górnej alei gdzie "Dan Dan" zdołał zniszczyć dwie wieże. Były to jedyne zdobyte struktury w pierwszych 20 minutach.

Czytaj także:Przegląd mety Hearthstone po dodatku: Kapłan

To jak niewiele znaczyły zabójstwa Rogue dobrze oddaje sytuacja z 30 minuty, kiedy to, choć na tablicy wyników było 19-8 dla mistrzów Ultraligi, tracili oni już 2 tysiące złota. Chwilę wcześniej, "Vander" wraz z kolegami próbował zdobyć Barona, aby jakkolwiek zacząć przeważać w grze. Niestety rywale skutecznie mu w tym przeszkodzili, a gdy gracze REC ścigali poszczególnych zawodników Misfits, to "Dam Dam" bawił się w najlepsze na dolnej alei gdzie zdołał zniszczyć wieżę oraz inhibitor. Chwilę później to Francuzi podjęli, tym razem udaną, próbę zdobycia Nashora, po czym sprawnie zakończyli grę. 

Czytaj także:Przegląd mety Hearthstone po dodatku: Łotr

Ta porażka definitywnie eliminuje Rogue Esports Club z turnieju European Masters 2019. Polacy zdołali pokonać na nim jedynie słabiutki AS Trencin, zaś ulegli w starciach z akademiami Fnatic oraz Misfits. Ostatnim polskim akcentem w turnieju pozostał Marcin "Behave" Pawlak, który wraz z Future Perfect WLGaming powalczy o awans w dogrywce.

Pełne wyniki 4. dnia zmagań European Masters 2019

Fnatic Rising 1-0 AS Trenčín
SK Gaming 1-0 For The Win Esports
Random 5 0-1 BIG
MAD Lions 1-0 eNsure
Rogue Esports Club 0-1 Misfits Premier
Splyce Vipers 1-0 Sparks

ZOBACZ WIDEO Tomasz Smokowski przerwał wywiad z piłkarzem Miedzi. "Żyro, mów prawdę!"

Czy jesteś zawiedziony postawą Rogue?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL