WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Esport

Actina PACT z zaproszeniem na Meet Point

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Poznaliśmy drugą drużynę CS:GO, która powalczy o awans na Games Clash Masters podczas Meet Pointu rozgrywanego na PGE Narodowym. Do Izako Boars dołączą gracze Actina PACT.

Fani Actina PACT  w ostatnich tygodniach mogą mieć mieszane uczucia. Na początku marca zespół pokazał się z bardzo dobrej strony, zwyciężając Lantrek 2019, jednak w ostatnich dniach zespół ten na rzecz Virtus.pro opuścił Arkadiusz "Vegi" Nawojski. Teraz jednak mogą cieszyć się z kolejnej dobrej informacji. Actina PACT otrzymała zaproszenie na Meet Point.

Czytaj także: Przegląd mety Hearthstone po dodatku: Szaman

- Już niebawem po raz kolejny spotkamy się na stadionie PGE Narodowym w ramach drugiej edycji Meet Point. Tym razem nie będzie to już turniej charytatywny, a ostra walka w jednych z zaledwie dwóch tur kwalifikacyjnych do finałowego turnieju Games Clash Masters w Gdyni. Stawka jest wiec bardzo wysoka, a marginesu na błędy brak. Jako Pact pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony w zeszłorocznej edycji i nie wyobrażamy sobie aby mogło nas teraz zabraknąć w stawce finałowej. Przyjeżdżamy do Warszawy po zwycięstwo - skomentował CEO organizacji, Marcin "padre" Kurzawski.

Czytaj także: Przegląd mety Hearthstone po dodatku: Kapłan
Turniej rozegrany zostanie w dniach 24-26 maja.

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Lechia kolejny raz zawiedzie w końcówce sezonu? "Wydaje mi się, że są mądrzejsi niż dwa, trzy lata temu"

Czy Actina PACT zdoła zwyciężyć Meet Point?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL