WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Twitter / SKT T1 / SK Telecom T1

Nowy dream team Hearthstone. "Feno", "BoarControl" i "Orange" w jednej drużynie

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Legendarny koreański zespół SK Telecom T1, znany przede wszystkim ze sceny League of Legends, na której w jej barwach gra sam "Faker", poszerza swój skład Hearthstone. Jego szeregi zasilą "Feno", "BoarControl" oraz "Orange"

Od kilku miesięcy plotkowało się o tym, że "Feno", "BoarContror" oraz "Orange" mogą wspólnie stworzyć jeden zespół. Przesłanki ku temu dawali sami gracze na swoich social mediach. Teraz stało się to faktem. Ich zakontraktowanie ogłosiła właśnie koreańska organizacja SKT T1. Wcześniej barwy tej drużyny reprezentowali "Xixo", "Hoej" oraz "Surrender". Pierwszy z nich opuścił już szeregi organizacji. 

Czytaj także:Przegląd mety Hearthstone po dodatku: Łotr

Christos "Feno" Tsakopoulos to jeden z najlepszych graczy w Europie. W 2018 roku, sumując wszystkie rozgrywki oraz wyniki rankingowe, więcej punktów HCT od niego uzbierał jedynie niesamowity "Hunterace". 

"BoarControl" to również absolutna czołówka Europy jeżeli chodzi o wspomniane punkty HCT za zeszły rok. Dodatkowo, grał on już wcześniej razem z "Feno" w drużynie Fade2Karma, gdzie wraz z "Glaserem" (najsłabszym ich ogniwem), zajęli 2. miejsce w klasyfikacji zespołowej, ustępując jedynie amerykańskiemu TempoStorm.

Czytaj także:Przegląd mety Hearthstone po dodatku: Szaman

Trzeci z graczy, "Orange" to jeden z bardziej rozpoznawalnych zawodników na świecie. W swojej karierze w samych turniejach wygrał już niemal ćwierć miliona dolarów. Przed dołączeniem do T1 dwa lata reprezentował barwy Alliance.

ZOBACZ WIDEO Stadiony świata. Najpiękniejsze gole turnieju Ekstraklasa Cup 2019!

Czy nowy skład SKT T1 to najlepszy zespół Hearthstone'a na świecie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL