WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Facebook / Facebook / G2 Esports

MSI 2019: druga porażka "Jankosa" przeciw Phong Vu Buffalo

Mateusz Hencel
Mateusz Hencel
W ostatnim dniu głównej fazy grupowej turnieju MSI 2019 w League of Legedns, Marcin "Jankos" Jankowski w pierwszym spotkaniu uległ ostatniemu w tabeli Phong Vu Buffalo. To druga porażka G2 Esports z wietnamską formacją

Przed rozpoczęciem ostatniego dnia fazy głównej, G2 Esports z Marcinem "Jankosem" Jankowskim w składzie zajmowało drugie miejsce, mając taki sam bilans jak SK Telecom T1. Aby utrzymać ten stan rzeczy, europejska formacja musiała zwyciężyć z gospodarzem turnieju - zespołem Phong Vu Buffalo. Pierwsze starcie zakończyło się zwycięstwem PVB.

Lepiej spotkanie rozpoczęła ekipa z Wietnamu, która w 9. minucie zgarnęła dwa zabójstwa na dolnej alei. Na odpowiedź G2 Esports nie trzeba było długo czekać. Chwilę później "Jankos" z kompanami wymazali trzech zawodników Phong Vu Buffalo i to europejska drużyna wysunęła się na prowadzenie.

Zobacz także: MSI 2019: druga porażka "Jankosa" na mistrzów świata. G2 uległo Invictus Gaming

W dalszym etapie rozgrywka była bardzo wyrównana. Świetnie w składzie G2 prezentował się "Caps", który grając LeBlanc umiejętnie eliminował rywali. W 25. minucie doszło do walki drużynowej, z której lepiej wyszło G2, a "Wunder" zabił wszystkich pięciu rywali, zaliczając penta killa.

Drużyna gospodarzy nie powiedziała jednak ostatniego słowa. Kolejna walka padła ich łupem i zrobili oni Barona. Z tym wzmocnieniem wietnamskiej ekipie udało się zakończyć rozgrywkę i po raz drugi pokonali oni G2 Esports.

W drugim spotkaniu tego dnia, "Jankos" z kompanami zmierzy się z amerykańską formacją - Team Liquid.

Zobacz także: "NEO" oficjalnie zawodnikiem FaZe

ZOBACZ WIDEO Osiem tysięcy biegaczy pobiegło w szczytnym celu w Wings for Life w Poznaniu. Ścigał ich Adam Małysz

Czy Marcin "Jankos" Jankowski ma szanse na zwycięstwo w MSI?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL