Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Neymar w grze FIFA 19 Materiały prasowe / EA Sports / Na zdjęciu: Neymar w grze FIFA 19

Dani Visser zwycięzcą eDivisie. Niesamowita radość po decydującej bramce

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Już w najbliższy weekend odbędzie się finał Ekstraklasa Games. Polska to jednak nie jedyny kraj z oficjalną ligą FIFA. Podobne rozgrywki właśnie dobiegły końca w Holandii. Tamtejszą eDivisie zwyciężył Dani Visser reprezentujący barwy De Graafschap.

Coraz większa liczba najważniejszych lig krajowych decyduje się na utworzenie swojej własnej ligi FIFA. W Polsce emocjonować się możemy rozgrywkami Ekstraklasa Games, gdzie o mistrzostwo już w najbliższy weekend walczyć będą Legia oraz Jagiellonia. W Holandii natomiast fani poznali już mistrza tamtejszej eDivisie. Został nim Dani Visser reprezentujący barwy De Graafschap, 17. drużyny minionego sezonu Eredivisie.

Czytaj także:
Kamil "Riptorek" Soszyńki: Mbappe to najlepszy piłkarz jakim grałem

Visser w finale pokonał reprezentanta Heraclesa Almelo, Bryana Hessinga. O wszystkim zadecydowała zasada złotego gola. Niesamowitą radość młodego Holendra po zdobyciu decydującej bramki obejrzeć można na poniższym tweecie. 

Czytaj także:Ogłoszono buffy w Hearthstone

Już w piątek 24.05 powtórzyć sukces Vissera starać się będą Legia Warszawa z Miłoszem "miloszem93" Bogdanowskim oraz Jagiellonia Białystok, w której prym wiedzie Kamil "Riptorek" Soszyński. Obie drużyny w tej chwili dzielą jedynie 3 punkty, a do rozegrania pozostało 5 kolejek. Trzecia Lechia do lidera traci aż 8 punktów i wątpliwe, aby miała się na poważnie włączyć do walki o końcowy triumf.

ZOBACZ WIDEO Marcin Mikucki o Ekstraklasa Cup: To miejsce, w którym trzeba się pokazać

Czy śledzisz zmagania Ekstraklasa Games?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL