Najnowsze Wyniki/Kalendarz
'TaZ' i spółka znaleźli organizację Facebook / Arcygg / 'TaZ' i spółka znaleźli organizację

"TaZ" i spółka znaleźli organizację. Wciąż jednak grać będą jako Aristocracy

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Pozostający od ponad miesiąca bez organizacji "TaZ", "Rallen", "Dycha", "Minise" oraz "Mouz" od teraz będą reprezentować zespół jednego z najbogatszych Polaków - Roberta Gryna. Nie będzie to jednak Codewise Unicorns, które zostało rozwiązane.

Od początku maja, kiedy jasnym stało się, że władzom devils.one nie udało się porozumieć ze składem CS:GO, Wiktor "TaZ" Wojtas oraz reszta drużyny, zaczęli występować samodzielnie, jako Aristocracy. Był to powrót do nazwy drużyny, w jakiej pierwsze kroki w zawodowym CS-ie stawiał właśnie "TaZ". 

Zespół, pomimo odejścia z profesjonalnej organizacji, wciąż bardzo dobrze sobie radził, czego ukoronowaniem był tytuł mistrzów Polski ESL. Znamiennym był również fakt, że w finale pokonaną drużyną było Virtus.pro, od lat uchodzące za top1 w Polsce. 

Czytaj także: LEC: pierwsze zmiany już w drugim tygodniu zmagań. Nowe twarze w exceL i Misfits

Teraz Aristocracy pod swoje skrzydła zdecydował się wziąć Robert Gryn. To jeden z najbogatszych Polaków, którego majątek szacuje się na kilkaset milionów złotych. Nowy pracodawca "TaZa" to właściciel Codewise - firmy oferującej narzędzia do kupowania ruchu w internecie i optymalizacji kampanii reklamowych. Dotychczas był on również właścicielem innej organizacji esportowej - Codewise Unicorns, która jednak w związku z pozyskaniem składu Arcy została rozwiązana. Z tego powodu, wolnymi agentami stali się tacy zawodnicy, jak "Crityourface", "Azizz" czy "Leman". 

"Aristocracy to część ważnej dla nas historii polskiego esportu. To w zasadzie zalążek polskiego CS'a, który pamiętają nasi założyciele - Robert i Alex Grynowie. Przejmując Aristocracy wraz z nazwą chcemy przywrócić jednocześnie polskiego CS'a do czasów jego świetności" - tak na oficjalnym fanpegu organizacji został powitany nowy skład. Pierwszą okazją, aby zacząć przywracać blask polskiemu CS'owi będzie DreamHack Open Summer 2019, na którym zawodnicy zadebiutują w barwach nowej organizacji.

ZOBACZ WIDEO El. Euro 2020. Polska - Izrael. Efektowna wygrana przysłoniła mankamenty kadry? "Nie chwalmy piłkarzy za bardzo"

Czy Aristocracy zdoła przywrócić polskiego CS'a do czasów świetności?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL