Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Aristocracy z pucharem ESL Mistrzostw PolskiMateriały prasowe / ESL Polska / Na zdjęciu: Aristocracy z pucharem ESL Mistrzostw Polski

DreamHack Open Summer 2019. Mistrzowie Polski wkraczają do gry w Jönköping

Wojciech Grzegorzyca
Wojciech Grzegorzyca
Aristocracy zaledwie kilka dni temu wygrało ESL Mistrzostwa Polski w grze CS:GO. W sobotę 15 maja ekipa "TaZ-a" rozpocznie zmagania w szwedzkim Jönköping w ramach DreamHack Open Summer 2019.

Kolejnym przystankiem cyklu DreamHack Open będzie Jönköping w Szwecji. DreamHack Open Summer 2019 zostanie rozegrany w dniach 15-17 czerwca. W turnieju weźmie udział osiem drużyn, wśród których znajduje się Aristocracy. Polski skład wczoraj dołączył do organizacji Codewise Unicorns, pozostając przy swojej nazwie

Drużyny biorące udział w turnieju zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej z nich oprócz Polaków zagrają Avangar, Winstrike oraz Tricked. W grupie B rywalizować będą z kolei Ancient, Chaos, OpTic oraz CR4ZY. Pierwsze spotkania fazy grupowej zostaną rozegrane w formacie bo1, natomiast decydujące starcia oraz finały w formacie do dwóch wygranych map. Polacy rozpoczną przygodę z rozgrywkami od meczu przeciwko Tricked o godznie 15:00.

Czytaj także: Podsumowanie ESL MP: 280 tysięcy w puli nagród i ponad 3 miliony wyświetleń

Poprzednie zawody z cyklu DreamHack Open odbyły się w dniach 17-19 maja tego roku w Tours we Francji. Wówczas najlepsze okazało się Mousesports, które pokonało w finale Valiance 2:0. Tym razem zespoły będą rywalizowały w Elmia Convention Center, natomiast pula nagród również wyniesie 100 tysięcy dolarów. Zmagania Polaków oraz pozostałych drużyn będzie można oglądać z polskim komentarzem. Polska transmisja zostanie zrealizowana przez KXN Studio i będzie dostępna na kanale dreamhackcsgo_pl na Twitchu.

Grupa A:

  • Aristocracy
  • Avangar
  • Winstrike Team
  • Tricked Esport

Grupa B:
  • Team Ancient
  • Chaos Esports Club
  • OpTic Gaming
  • CR4ZY

Czytaj także: Pięć dużych turniejów CS:GO w czerwcu. W puli nagród prawie 2 miliony dolarów

ZOBACZ WIDEO: Marcin Kaczkan osiągnął rekord wysokości na K2 zimą. "Ta wyprawa to było totalne zaskoczenie"

Czy Aristocracy wygra DreamHack Open Summer 2019?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL