Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Hearthstone Materiały prasowe / Blizzard / Hearthstone

"Wybawcy Uldum" najnowszym rozszerzeniem Hearthstone. Premiera już 6 sierpnia

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Blizzard oficjalnie zaprezentował drugi dodatek Hearthstone dla Roku Smoka. Nowe rozszerzenie nosić będzie nazwę "Wybawcy Uldum", a motyw przewodni nawiązywać będzie do nieobecnego już zestawu "Ligi Odkrywców".

Wskakuj na siodło razem z Ligą Odkrywców! Zatrzymaj Arcyzłoczyńcę Rafaama oraz jego bandę niedobraków, zanim wykorzystają starożytne sekrety Uldum w imię Z.Ł.A., i pomóż bohaterom uratować świat! 

Czytaj także: Home Story Cup. A jednak "Serral". "Elazer" ostatecznie piąty

Takie przedstawienie fabuły najnowszego dodatku możemy ujrzeć na oficjalnej stronie gry. A jak się sprawy mają odnośnie samej rozgrywki? Póki co, jedną z ciekawszych informacji, które ujawnili deweloperzy jest powrót questów. Specjalnego typ kart, które dają nam potężną nagrodę po spełnieniu określonych warunków. Do tej pory, Blizzard ujawnił questy druida oraz czarnoksiężnika.


Inną nowością jest odrodzenie (reborn), czyli nowe słowo kluczowe. Jednostki z tym tekstem po śmierci odrodzą się z 1 punktem życia. Mechanika wydaje się interesująca, zwłaszcza w połączeniu ze zrywem bądź agoniami. 

Czytaj także: ESL One Cologne 2019. W grze najlepsze drużyny świata, wśród nich ekipa "NEO"
W grze możliwy już jest zakup dodatku w przedsprzedaży. Do dyspozycji graczy są dwa zestawy. Pierwszy z nich, zestaw "Wybawcy Uldum" (cena 49,99 euro) zawiera 50 pakietów, specjalny rewers oraz losową złotą legendarną kartę z dodatku.  Drugi natomiast - "Megazestaw Wybawcy Uldum" (79,99 euro) - zawiera 80 pakietów, skórkę Druida - Elizę Astrowidzącą, specjalny rewers oraz losową złotą legendarną kartę z dodatku.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: Niecodzienne wydarzenie w wyścigu kolarskim

Czy podoba Ci się najnowszy dodatek?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL