Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kacper KwiecińskiMateriały prasowe / Blizzard Entertainment / Na zdjęciu: Kacper Kwieciński

Hearthstone: przeciętny występ Polaków podczas Masters Tour: Seul

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Występ polskiej eksportowej trójki w Hearthstone podczas turnieju Masters Tour w Seulu raczej szybko odejdzie w zapomnienie. "Xeno", "Dawido" oraz "A83650" zagrali solidnie, jednak żaden z nich nie zdołał awansować do fazy play-off.

Otwarcie turnieju w Seulu było wręcz wymarzone dla Polaków. W pierwszej rundzie odnieśli oni bowiem komplet zwycięstw. Słowa uznania należą się zwłaszcza Michałowi "Xeno" Kaczorowskiemu, który miał najcięższego rywala. Kaczorowski pokonał "Un33da", który turniej zakończył w najlepszej ósemce. 

Czytaj także: LEC: wreszcie wszystko jasne. Team Vitality oraz Rogue w play-offach!

Niestety, idylla nie trwała długo. Po drugiej rundzie już tylko "Dawido" był niepokonany, po trzeciej cała trójka legitymowała się bilansem 2-1, a po czwartej 2-2. To oznaczało, że aby awansować do czołowej ósemki, żaden z Polaków nie mógł już przegrać.

Czytaj także: GSL kontra Świat: "Elazer" czarnym koniem. Sensacyjne rozstrzygnięcia

Niestety tak różowo nie było. Karciarze znad Wisły kontynuowali naprzemienne wygrywanie i przegrywanie, co zaowocowało przeciętnymi wynikami. Najniższe miejsce zajął "Dawido", który z wynikiem 6-6 uplasował się na 129. pozycji za co zainkasował 500 dolarów. Odrobinę lepiej poszło "Xeno" oraz "A83650". Obaj ukończyli zmagania z rezultatem 7-5 co dało im odpowiednio 71. oraz 74. miejsce, a także po 1000 dolarów.

ZOBACZ WIDEO Szalony mecz w Leverkusen! 5 goli i zwycięstwo gospodarzy [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy śledzisz rozgrywki esportowe Hearthstone?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL