Najnowsze Wyniki/Kalendarz
radość graczy G2 EsportsMateriały prasowe / Na zdjęciu: radość graczy G2 Esports

Worlds 2019. HK Attitude - G2 Esports. "Jankos" i spółka dopełnili formalności. G2 wciąż niepokonane

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Dla Marcina "Jankosa" Jankowskiego oraz G2 Esports starcie z HK Attitude miało być przyjemnym spacerkiem. Na własne życzenie jednak gracze z Europy bardzo go sobie skomplikowali.

W League of Legends European Championship, aby wygrać na G2 Esports, większość drużyn musiała liczyć na to, że akurat tego dnia "Samurajowie" zdecydują się na "wesołą grę", gdzie każdy będzie grał pod siebie, nie zaś dla dobra drużyny. 

Czytaj także: Worlds 2019. Trudna sytuacja Fnatic. Kluczowy mecz w grupie C padł łupem RNG

I tak też wyglądało pierwsze 25 minut starcia z Hong Kong Attitude. Tak naprawdę jedynym graczem G2, który trzymał poziom był "Caps", który legitymował się KDA 4/0/0, posiadając wszystkie zabójstwa w swojej drużynie. Na drugim biegunie znajdowali się natomiast "Jankos" oraz "Mikyx", którzy raz za razem, poprzez zbyt ryzykowną grę, dawali się wyłapywać rywalom. 0/3 Polaka oraz 0/5 Słoweńca sprawiło, że gra cały czas była na ostrzu noża. 

Czytaj także:  NationWars: Polska wygrała swoją grupę

Po upływie wspomnianych 25 minut, mistrzowie Europy stwierdzili jednak, że czas zacząć grać na poważnie. Najpierw wzięli Barona, po czym zaczęli eliminować kolejnych rywali czyniąc spustoszenie w szeregach HK Attitude. Jeszcze w trakcie trwania fioletowego wzmocnienia zdołali oni zakończyć spotkanie.

Składy

Hong Kong Attitude

Top: "3Z" - Gangplank
Jungle: "Crash" - Gragas
Mid: "M1ssion" - Orianna
ADC: "Unified" - Xayah
Support: "Kaiwing" - Thresh

G2 Esports 

Top: "Wunder" - Vladimir
Jungle: "Jankos" - Lee Sin
Mid: "Caps" - Syndra
ADC: "Perkz" - Yasuo
Support: "Mikyx" - Rakan

ZOBACZ WIDEO: Eliminacje Euro 2020: Polska - Macedonia Północna. Grosicki szczerze o kadrze. "Zdajemy sobie sprawę, że czasami brakowało stylu"

Czy wierzysz w mistrzostwo świata G2 Esports?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL