Najnowsze Wyniki/Kalendarz
DevilsoneTwitter / Na zdjęciu: Devils.one

LoL. Devils.one najlepsze podczas ESL EuroCup

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Zawodnicy Devils.one udanie zakończyli i tak bardzo owocny dla organizacji rok. Po triumfie 3:2 nad EURONICS Gaming, "Diabły" zwyciężyły rozgrywki ESL EuroCup 2019.

Drużyna Devils.one awans na lanowe finały ESL EuroCup wywalczyła sobie już na początku września. Wówczas jednak "Diabły" w grupie zajęły dopiero drugie miejsce, ustępując... EURONICS Gaming. Teraz natomiast polska formacja z nawiązką zrewanżowała się rywalom.

Finałowe spotkanie turnieju rozgrywanego w St. Romano Cathedral gracze znad Wisły rozpoczęli w znakomitym stylu. Dwie pierwsze mapy to pokaz całkowitej dominacji "Cinkrofa" i spółki. Najpierw EURONICS poległo w 28, a następnie w 23 minuty.

Czytaj także: LoL. Rusza Red Bull Rift Challenge. I Ty możesz zostać pro graczem!

EURONICS zaczęło dochodzić do głosu na 3. mapie. To na niej między innymi po raz pierwszy to nie DV1 przelało pierwszą krew. Pomimo faktu, że mieliśmy do czynienia niemal z bliźniaczym draftem do tego z 2. mapy, to jednak tym razem gra była o wiele bardziej wyrównana. Finalnie po blisko 40 minutach gry, punkt kontaktowy zdobyli gracze EURONICS. ESG za ciosem poszło także na 4. mapie i nagle, pomimo imponującego początku, o wszystkim decydować musiała ostatnia, piąta, mapa. 

Czytaj także: CS:GO. Virtus.pro żegna się z kwalifikacjami do EPICENTER już po pierwszej rundzie

W finałowej rozgrywce "Diabły" powróciły jednak do najlepszego League of Legends  w swoim wykonaniu. Tuż po upływie 20 minut DV1 z łatwością wyeliminowało rywali, po czym wzięło Nashora, a kilka minut później zakończyło grę. 

To kolejny już triumf na koncie Devils.one w tym roku. Wcześniej organizacja zwyciężała również Polską Ligę Esportową, ESL Mistrzostwa Polski oraz 2. sezon Ultraligi. 

Devils.one 3:2 EURONICS Gaming

Składy

Devils.one 

Top: "Agresivoo"
Jungle: "Cinkrof"
Mid: "Matisław"
ADC: "Lucker"
Support: "Erdote"

EURONICS Gaming

Top: "Satorius"
Jungle: "Viking"
Mid: "Backlund"
ADC: "Tiger"
Support: "Noxiak"

ZOBACZ WIDEO PGA 2019. "Rock": Riot Games jest na topie nie tylko wśród esportowców, ale i wśród zwykłych graczy

Czy Devils.one zdoła zwyciężyć 3. sezon Ultraligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL