Najnowsze Wyniki/Kalendarz
logo Illuminar GamingTwitter / @illuminaRGaming / Na zdjęciu: logo Illuminar Gaming

LoL. Ultraliga. Trzęsienie ziemi w Illuminar Gaming. Organizacja rozstała się z dywizją League of Legends

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Od pewnego czasu pod znakiem zapytania stała przyszłość dywizji League of Legends w Illuminar Gaming. Teraz, wraz z wygaśnięciem kontraktów, jasne stało się, że cały dotychczasowy roster opuści organizację.

Jako pierwszy z Illuminar Gaming na początku grudnia pożegnał się Artur "Rybson" Gębicz, którego umowa została rozwiązana z przyczyn dyscyplinarnych (więcej TUTAJ). Teraz jak się okazuje, jego los podzieliła także reszta ekipy w osobach Karola "Konektiva" Wojciechowskiego, Sebastiana "Sebekx" Smejkala, Łukasza "Puki Style'a" Zygmunciaka oraz Pawła "Delorda" Szabli. Zmiany nie oszczędziły także sztabu szkoleniowego, bowiem z zespołu odszedł również trener Bartłomiej "VoV" Ryl, a także pełniący funkcję Head of Esports Fryderyk "Veggie" Kozioł. 

"Jako organizacja, przez ten rok popełniliśmy wiele błędów, ale wiele też się nauczyliśmy. Nie wszystkie cele udało się zrealizować, mimo starań o stabilną formę i wspólnego wysiłku włożonego w budowanie drużyny. Potrzebujemy nowego, świeżego spojrzenia na sytuację i mamy nadzieję, że następny sezon będzie dużo bardziej satysfakcjonujący dla iHG, zawodników, a przede wszystkim naszych fanów" - możemy przeczytać w oficjalnym komunikacje organizacji. 

Czytaj także: Fortnite - czyli jak gry przestały być tylko grami

Jak na razie nie wiadomo, jak wyglądać będzie nowy roster zespołu.

ZOBACZ WIDEO: "Bejott": Zaproponowałem panu prezydentowi partyjkę z Donaldem Trumpem w FIFA o zniesienie wiz. A teraz wizy zniesiono

Czy decyzja o całkowitym przebudowaniu rosteru League of Legends w iHG jest słuszna?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL