Najnowsze Wyniki/Kalendarz
logo drużyny K1ck eSportsTwitter / @k1ckesports / Na zdjęciu: logo drużyny K1ck eSports

League of Legends. K1ck eSports wchodzi do Ultraligi. W składzie topowi polscy gracze

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Powoli ujawniają się kolejne niewiadome związane z 3. sezonem Ultraligi. Jedną z nowych drużyn występujących w najbliższych zmaganiach będzie K1ck eSports. Portugalska organizacja zbudowała naprawdę obiecujący skład.

Być może nieco anonimowa dla przeciętnego kibica esportu w Polsce organizacja, K1ck eSports jest jednak jedną z najstarszych drużyn na kontynencie. Portugalczycy, po licznych sukcesach w rodzimej lidze postanowili rozszerzyć swoje wpływy. We współpracy z ESE Entertainment skompletowali zespół, który będzie rywalizował w Ultralidze. I, przynajmniej na papierze, wygląda na to, że będzie rywalizował o najwyższe cele.

Czytaj także: Fortnite - czyli jak gry przestały być tylko grami

SkładK1ck eSports:

Top: Marcin "iBo" Lebuda
Jungle: Lucjan "Shlatan" Ahmad
Mid: Mateusz "Matislaw" Zagórski
ADC: Łukasz "Puki Style" Zygmunciak
Support: Oskar "Raxxo" Bazydło

Wydaje się, że żadnego z wyżej wymienionych graczy nie trzeba specjalnie przedstawiać. "Matislaw" w minionym roku wraz z Devils.one triumfował między innymi w 2. sezonie Ultraligi czy też w ESL EuroCupie, "Puki Style" był czołową postacią Illuminar Gaming i to na jego barkach często spoczywała odpowiedzialność za losy rozgrywki, "Raxxo" i "iBo" byli członkami drugiej siły ligi, czyli Rogue, a "Shlatan" powraca do Polski z Mad Lions.

Czytaj także: Esportowy fenomen Fortnite'a - miliony widzów i rekordowe nagrody finansowe

- To wielki krok na drodze ku realizacji naszych planów ekspansji w Unii Europejskiej. Będziemy mieli kolejną dobrze przygotowaną drużynę grającą w profesjonalnej lidze, ze wsparciem silnego partnera - powiedział właściciel organizacji, Pedro Fernandes. 

Jak na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie ruszy kolejny sezon Ultraligi.

ZOBACZ WIDEO: "Bejott": Zaproponowałem panu prezydentowi partyjkę z Donaldem Trumpem w FIFA o zniesienie wiz. A teraz wizy zniesiono

Na którym miejscu K1ck eSports zakończy swój pierwszy sezon Ultraligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL