Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Miłosz Bogdanowski, zawodnik Legii eSports, w czasie rozgrywek Ekstraklasa GamesMateriały prasowe / Ekstraklasa Games / Miłosz Bogdanowski, zawodnik Legii eSports, w czasie rozgrywek Ekstraklasa Games

FIFA 20. Ekstraklasa Games. Znamy komplet uczestników finałów rundy zimowej

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Za nami wszystkie turnieje kwalifikacyjne rundy zimowej Ekstraklasa Games. Znamy komplet 32 uczestników finałów, które odbędą się w dniach 11-12 stycznia.

32 turnieje kwalifikacyjne, po 16 na każdą z platform (PS4 oraz Xbox one) za nami. W eliminacjach udział wzięło ponad 9 tysięcy graczy. 32 najlepszych z nich w sobotę (11 stycznia) oraz niedzielę (12 stycznia) mierzyć się będzie o tytuł mistrza rundy zimowej Ekstraklasa Games. 

Największymi faworytami spośród graczy PS4 będą miedzy innymi: obrońca tytułu Nikodem "Piko" Pawlak z Pogoni Szczecin ("Nie ma innej opcji niż zwycięstwo" - WYWIAD z "Piko"), Miłosz "milosz93" Bogdanowski z Legii czy też drugi z obrońców tytułu Marcin "mRN" Sczes, który tym razem reprezentować będzie Zagłębie Lubin. 

Na Xboxie natomiast warto zwrócić uwagę choćby na Bartosza "bejotta" Jakubowskiego z Wisły Kraków czy też Gracjana "El Polaka" Gołębiewskiego z Arki Gdynia. 

ZOBACZ WIDEO PGA 2019. "Rock": Riot Games jest na topie nie tylko wśród esportowców, ale i wśród zwykłych graczy

Czytaj także: Już w weekend wielki Finał Rundy Zimowej Ekstraklasa Games!

Pełna lista uczestników wraz z podziałem na konsole:

PlayStation 4:

Pogoń Szczecin – Nikodem "Piko" Pawlak
Wisła Płock – Tomasz "Bryke" Beczak
Piast Gliwice - Tomasz "Tomek601" Leguta
Jagiellonia Białystok – Kamil "Riptorek" Soszyński
Cracovia – Dawid "DawidPLx999" Kamasiński
Lechia Gdańsk - Mikołaj "CzapliQ" Czaplicki
Legia Warszawa – Miłosz "milosz93" Bogdanowski
Śląsk Wrocław - Bartosz "Polish_Underdog" Siekierski
Lech Poznań – Damian "natsu" Gajewski
Zagłębie Lubin – Marcin "mRN" Sczes
Wisła Kraków - Jakub "cyanide" Mikołajewski
Raków Częstochowa - Piotr "Pontonix300" Szczepanik
Górnik Zabrze - Mateusz "Indywidualistaa" Kamiński
Arka Gdynia - Kacper "gierdalinho68" Gierdal
ŁKS Łódź - Adrian "Tsubasaozora95" Bąk
Korona Kielce - Alan "ADK" Kędziora

Xbox one:

Pogoń Szczecin – Piotr "Piterek" Kochan
Wisła Płock – Cezary "KarteKpl" Gontarek
Piast Gliwice - Irakliy "irakliy10" Kontselidze
Jagiellonia Białystok – Szymon "Sobi" Sobieraj
Cracovia – Mateusz "laueritto" Lauer
Lechia Gdańsk - Tomasz "toninho" Galiński
Legia Warszawa – Kacper "xpaluch10x" Palusiński
Śląsk Wrocław - Maciej "DominatoR" Zeman
Lech Poznań – Kacper "FuRMaN" Furmanek
Zagłębie Lubin – Patryk "koniu_94" Jakubczak
Wisła Kraków - Bartosz "bejott" Jakubowski
Raków Częstochowa - Michał "GentleMike" Lauer
Górnik Zabrze - Patryk "Skobi12"Sobański
Arka Gdynia - Gracjan "El Polako" Gołębiewski
ŁKS Łódź - Mateusz "Niuniuś" Ołów
Korona Kielce - Bartosz "AZA" Dworzak

Ciekawsze rywalizacja zapowiada się na:

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL