Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Zespół Diablo ChairsMateriały prasowe / Zespół Diablo Chairs

Diablo Chairs wystąpi w trzecim sezonie Ultraligi. Znani gracze i doświadczony trener

Grzegorz Wojnarowski
Grzegorz Wojnarowski
Drużyna Diablo Chairs zagra w trzecim sezonie Ultraligi. W składzie "Diabłów" znalazło się kilku cenionych na polskiej scenie League of Legends graczy, których poprowadzi bardzo doświadczony trener "VoV".

Zespół sponsorowany przez polskiego producenta foteli gamingowych powstał w ubiegłym roku. Jesienią starał się o awans do Ultraligi, jednak nie przebrnął przez zamknięte kwalifikacje.

W rozgrywkach stworzonych przez telewizję Polsat Games liczą się jednak nie tylko wyniki esportowe, ale stabilność i potencjał danej organizacji. W przypadku Diablo Chairs uznano, że jest on dostatecznie wysoki, by przyznać zespołowi miejsce w Ultralidze.

- Jako że jesteśmy organizacją z zakontraktowanymi zawodnikami i gotową strukturą organizacyjną, skorzystaliśmy z okazji i dołączyliśmy do Ultraligi. Dzięki temu, nasi - w większości znani i doświadczeni - zawodnicy będą mogli w końcu pokazać szerszemu gronu swoje umiejętności. Zależy nam, żeby dobrze zaprezentować się pośród bardziej doświadczonych zespołów - mówi o wejściu drużyny do najpopularniejszych polskich rozgrywek LoLa jej menadżer Grzegorz "Chairman" Kapela.

ZOBACZ WIDEO Marcin "Jankos" Jankowski 24-letnim weteranem. "Jestem jednym z dinozaurów Ligi Legend"

"Diabły" wystawią do gry skład, w którym znalazło się kilku weteranów polskiej sceny League of Legends. Top laner Marcin "Unknown" Kubicki poprzednio grał w Ultralidze w barwach Wisły Płock, był też graczem Pompa Team. Dżungler Adam "Crazy" Fedoruk występował w Iluminar Gaming i francuskim LDLC, a wspierający Ireneusz "Iluzjonist" Opaliński ma za sobą grę w Hiszpanii w zespole Origen.

Czytaj także:
Marcin "Jankos" Jankowski 24-letnim weteranem. "Jestem jednym z dinozaurów Ligi Legend"

Nowym trenerem Diablo Chairs został Bartłomiej "VoV" Ryl, który przez ostatnie dwa lata był związany ze wspomnianym już Iluminar Gaming, mistrzem Ultraligi w sezonie zerowym.

W sezonie trzecim, który wystartuje 28 stycznia, poza Diablo Chairs wezmą udział drużyny AGO ROGUE, AVEZ Esport, devils.one, Iluminar Gaming, K1CK eSports Club, piratesports i PRIDE. Tytułu mistrzowskiego broni zespół devils.one, który przystąpi do rozgrywek w całkowicie zmienionym składzie.

Czy zamierzasz oglądać rozgrywki trzeciego sezonu Ultraligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL