Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Ultraliga Materiały prasowe / Ultraliga / Na zdjęciu: Ultraliga

League of Legends. Ultraliga. Dzieciaki z DV1 bez szans. Faworyci nie zawodzą

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
To nie był dobry start rozgrywek dla obrońców tytułu - devils.one. "Diabły" poległy z kretesem w starciu z AGO Rogue i na razie w żadnym wypadku nie sprawiają wrażenia gotowych, do walki o triumf.

3:17 i Nexus wybuchający po niespełna 30 minutach. Oto początek Ultraligi w wykonaniu obrońców tytułu. Dla bardzo młodego składu DV1 to może być wyjątkowo trudny sezon. 

Oczywiście, na start "Diabły" dostały bardzo poważnego rywala w postaci AGO Rogue, jednak jeżeli chcą marzyć o obronie tytułu, to nie mogą być tak deklasowani. Zwłaszcza, że IHG oraz K1ck dysponują na papierze podobnym potencjałem do "Łotrzyków". 

Czytaj także: FIFA 20. Ekstraklasa Games: Niezwykły pościg w finale Xbox1. Gracz Lecha odrobił 3 gole straty i pokonał faworyta

Co więcej, 1. kolejka pokazała, że namieszać w czołówce może także Piratesports, które stawiło bardzo duży opór K1ck. Mecz ten stał na wysokim poziomie i przez ponad 40 minut ciężko było prognozować, kto wyjdzie z niego zwycięsko. Finalnie jednak to doświadczenie graczy K1ck wzięło górę. W decydującym teamfightcie, w którym wydawało się, że to "Piraci" są stroną przeważającą, świetnie  rywali rozstrzelał "Puki Style", który po meczu zasłużenie otrzymał tytuł MVP spotkania. 

Czytaj także: League of Legends. LEC: Udany start Polaków. Rogue i G2 niepokonane

Aspiracje do tytułu potwierdziło także Illuminar Gaming, które sprawnie uporało się z AVEZ. "Ośmiorniczki" niemal ani przez moment nie mogły marzyć o zwycięstwie. 

Wyniki 1. kolejki Ultraligi 

AGO Rogue - Devils.one 1:0
Diablo Chairs - PRIDE 0:1
AVEZ - Illuminar Gaming 0:1
K1ck - Piratesports 1:0

ZOBACZ WIDEO FIFA 20. Wielki "comeback" w finale Ekstraklasa Games! Co za emocje!

Czy devils.one zdoła dotrzeć do półfinałów 3. sezonu Ultraligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL