Najnowsze Wyniki/Kalendarz
 Konstantinos 'FORG1VEN' TzortziouMateriały prasowe / Michal Konkol/Riot Games / Na zdjęciu: Konstantinos 'FORG1VEN' Tzortziou

League of Legends. LEC: "FORG1VEN" przesunięty na ławkę. Grek wydał mocne oświadczenie

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Zaledwie trzy tygodnie trwała przygoda Konstantinosa "FORG1VENa" Tzortziou z LEC po jego wielkim powrocie z armii. Grek został właśnie przesunięty na ławkę Schalke 04.

Kryzys w Schalke 04 trwa w najlepsze. Przebudowany przed sezonem skład, całkowicie nie radzi sobie w wiosennym splicie LEC. Niemiecka organizacja jest obijana przez każdego i po trzech tygodniach legitymuje się bilansem 0-6. 

Jako pierwszy ten stan rzeczy miejscem w składzie przypłacił Erberk "Gilius" Demir, którego zastąpił Lukas "Lurox" Thoma. Teraz natomiast ten sam los spotkał "FORG1VENa". Zamiast doświadczonego Greka, na dolnej alei oglądać będziemy teraz Nihata "Innaxe'a"  Alieva.

"W mojej ponad siedmioletniej karierze zawsze grałem aby wygrać i być konkurencyjnym. W tej chwili, aktualny skład Schalke 04 nie pasuje do tego założenia. Schalke nie jest w stanie/nie chce przeprowadzić zmian, aby podzielać ten cel. W związku z tym, wspólnie podjęliśmy decyzję o moim odejściu z pierwszego składu, dopóki sytuacja nie ulegnie zmianie" - możemy przeczytać w oświadczeniu "FORG1VENa". 

ZOBACZ WIDEO FIFA 20. Wielki "comeback" w finale Ekstraklasa Games! Co za emocje!

Wymownym jest również tweet podany dalej przez Tzortziou. "Edward" z Gambit Esports napisał w nim, że po powrocie z armii i braku gra przez dwa lata, nie można liczyć na wiele ofert. W związku z tym "FORG1VEN" zmuszony był przyjąć jakąkolwiek ofertę, by pokazać, że wciąż "ma to coś", jednak w Schalke jest to nierealne. 

Ciężko się z tym w pełni zgodzić. Sam "FORG1VEN" bowiem nie wyróżniał się na tle kolegów. Grek utonął w przeciętności swojego składu i daleki był do godnego zastąpienia "Upseta", który wcześniej stanowił o sile organizacji. I nawet jeżeli "Innaxe" nie wzniesie gry zespołu na wyższy poziom, to jest spora szansa, że ta zmiana oczyści nieco atmosferę w teamie.

Czytaj także: 
FIFA 20. Ekstraklasa Games: Niezwykły pościg w finale Xbox1. Gracz Lecha odrobił 3 gole straty i pokonał faworyta
FIFA 20. Ekstraklasa Games: Miłosz "Milosz93" Bogdanowski najlepszy na PlayStation 4

Czy zmiana "FORG1VENa" na "Innaxe'a" pozwoli Schalke odbić się od dna?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL