Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Olimpia 'Komedyja' CichoszTwitter / @devils1gg / Na zdjęciu: Olimpia 'Komedyja' Cichosz

League of Legends. Ultraliga. "Komedyja" dołącza do Devils.one

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Na ciekawy ruch transferowy przed zbliżającymi się play-offami Ultraligi zdecydowało się Devils.one. Szeregi "Diabłów" w roli zmienniczki zasiliła właśnie Olimpia "Komedyja" Cichosz.

Devils.one zdecydowało się na jeden z najbardziej zaskakujących transferów w historii Ultraligi. Organizacja zakontraktowała właśnie pierwszą zawodniczkę w historii ligi. 

Olimpia "Komedyja" Cichosz, która od teraz będzie pełnić rolę rezerwowego junglera jest zdecydowanie najbardziej utytułowaną polską zawodniczką League of Legends. W ostatnim czasie, wraz z drużyną Out of the Blue mogła cieszyć się z triumfu na GIRLGAMER Esports Festival, który przez wielu uznawany jest za żeński odpowiednik mistrzostw świata. 

Związanie się DV1 nie oznacza jednak, że Cichosz opuści szeregi OOB. Jak poinformowało Devils.one, będzie ona łączyć grę w obu zespołach. 

"Jestem więcej niż podekscytowana stając się rezerwowym junglerem Devils.one na czas play-offów Ultraligi. Dziękuję za tę szansę! Ale bez obaw, wciąż będę głównym graczem Sejuani dla mojego ukochanego OOB" - napisała na swoim Twitterze zawodniczka. 

Pierwszy mecz DV1 w play-offach już we wtorek, 17 marca. Rywalami "Diabłów" będzie AVEZ

Czytaj także:
Ekstraklasa Games. "El Polako" o finałach rundy wiosennej: "FuRMaN" może mieć trudniej. Wiemy już, na co go stać
F1. Koronawirus. Wyścigi w czasach zarazy. Komputer i symulator zamiast prawdziwego toru

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: piłkarz przeżuł i połknął kartkę z radami od trenera

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL