Najnowsze Wyniki/Kalendarz
rozgrywki Ekstraklasa GamesMateriały prasowe / Na zdjęciu: rozgrywki Ekstraklasa Games

Koronawirus. Zmagania w ramach Ekstraklasa Games zawieszone

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Kolejny turniej esportowy zostaje odwołany z uwagi na panującą epidemię koronawirusa. Tym razem padło na rozgrywki Ekstraklasa Games.

"Zawieszone zostały trwające kwalifikacje do finałów rundy wiosennej Ekstraklasa Games oraz przygotowania do eventów, jakie zaplanowane były w studiu telewizji Polsat 28-29 marca oraz 18-19 maja. W najbliższym czasie – w zależności od rozwoju sytuacji związanej z ograniczeniami administracyjnymi – będą podejmowane decyzje dotyczące zmian w harmonogramie rozgrywek i organizacji finałów w studiu" - możemy przeczytać w oficjalnym komunikacje na stronie Ekstraklasa Games

Taka decyzja spowodowana jest odgórnym zarządzeniem wydawcy gry - EA Sports, który na czas pandemii zdecydował o zawieszeniu wszelkich rozgrywek rozgrywanych pod jego szyldem. 

Jednocześnie organizatorzy Ekstraklasa Games poinformowali, że trwają pracę nad nowym odrębnym projektem związanym z grą FIFA. Nowe rozgrywki miałyby odbywać się w formie online. W tym momencie trwają rozmowy z wydawcą gry na temat możliwych rozwiązań angażujących kluby oraz ich kibiców.

Czytaj także:
League of Legends. Ultraliga. "Komedyja" dołącza do Devils.one
Ekstraklasa Games: "KamykHD": Oby to nadal szło tak do przodu

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Czy śledzisz rozgrywki esportowe w grze FIFA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL