Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęcu: studio Ultraligi Materiały prasowe / Na zdjęcu: studio Ultraligi

Koronawirus. Ultraliga. Cała faza pucharowa odbędzie się online. Także finały

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Finały najważniejszych rozgrywek League of Legends w Polsce - Ultraligi, odbędą się w całości online. Taką decyzję przekazali organizatorzy. Wcześniej pod znakiem zapytania stał format wielkiego finału.

"W trosce o bezpieczeństwo uczestników, kibiców i współpracowników podjęliśmy decyzję o rozegraniu fazy pucharowej 3. sezonu Ultraligi online - włącznie z finałowymi starciami. Decyzję podjęliśmy w związku z wprowadzonym w Polsce stanem zagrożenia epidemiologicznego" - możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie Ultraligi.

Jak na razie za nami 1. runda play-offów, w której Devils.one gładko pokonało AVEZ (3:0), a targane problemami Illuminar Gaming zdołało zwyciężyć z Piratesports (3:1). Oprócz dwójki triumfatorów w grze o mistrzostwo 3. sezonu pozostają także K1ck NeoSurf oraz AGO Rogue.

Wielki finał rozgrywek przewidziano na 1 kwietnia. Organizatorzy przyznali, że szykowali na niego kilka specjalnych niespodzianek, jednak z racji zaistniałej sytuacji, nie będzie możliwości wprowadzenia ich w życie. Fani mogą czuć z tego powodu lekki zawód, gdyż Ultraliga pokazała, że potrafi zaskoczyć. Podczas wcześniejszego finału jedną z takich niespodzianek była osoba prowadzącego. Został nim Krzysztof Ibisz, co spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem.

Pełne oświadczenie Ultraligi:

Czytaj także:
Koronawirus. Zmagania w ramach Ekstraklasa Games zawieszone
Stomil Olsztyn zagra ze Spartakiem Moskwa. Wirtualnie

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL