Najnowsze Wyniki/Kalendarz
screen z FIFA 19Materiały prasowe / EA Sports / Na zdjęciu: screen z FIFA 19

Premiera FIFA 21 zaplanowana na wrzesień. Plany może pokrzyżować pandemia koronawirusa

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Firma Electronic Arts na wrzesień zaplanowała premierę gry FIFA 21. Wydawcy kultowej serii ostrzegł, że plany może pokrzyżować pandemia koronawirusa. W grze zaplanowanych jest kilka nowości.

O pierwszych szczegółach dotyczących premiery gry FIFA 21 poinformował portal goal.com. Z nieoficjalnych wieści opublikowanych przez dziennikarzy tego serwisu wynika, że premiera najnowszego wydania kultowej serii zaplanowana jest na 25 września 2020 roku. 

Nie jest jednak wykluczone, że premiera zostanie opóźniona. Wszystko ze względu na rozprzestrzeniającą się pandemię koronawirusa. Twórcy gry rozważają taką możliwość w przypadku, gdy liczba zachorowań nadal będzie lawinowo rosła. Oficjalna data premiery ma zostać podana najpóźniej w lipcu. 

Portal goal.com dodaje, że nowa wersja gry FIFA będzie zawierać kilka usprawnień. Poprawiony ma zostać tryb kariery czy Volta - wersja piłki ulicznej, która została dodana do gry w minionym roku. Możliwe jest także wprowadzenie do rozgrywki systemu VAR, ale nad tym wciąż trwają dyskusje.

FIFA to jedna z najpopularniejszych gier sportowych na świecie. Jej historia sięga 1994 roku. Od tego czasu co roku wydawana jest nowa, ulepszana wersja kultowej serii, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem fanów piłki nożnej.

Czytaj także:
Transfery. Michał Karbownik na celowniku dwóch klubów. Legia może zarobić nawet 7 mln euro
Najsłynniejszy finał Pucharu Polski. "Fryzjer" w akcji, licytacja w przerwie i zwycięstwo Amiki Wronki z Aluminium Konin

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: tak Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez trenują na MaderzeZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL