Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe

Robert Kubica i Jakub Przygoński w jednym wyścigu. Oglądaj na żywo finał turnieju w Assetto Corsa

MT
Gdy świat sportu pozostaje w zawieszeniu, emocje i zmagania przenoszą się w przestrzeń wirtualną. Zobacz, jak sportowcy ORLEN Team radzą sobie za kierownicami bolidów w grze Assetto Corsa.

ORLEN Stay&Play to projekt, w ramach którego ponad 40 członków ORLEN Team oraz Grupy Sportowej ORLEN bierze udział w esportowej rywalizacji wraz ze swoimi fanami oraz profesjonalnymi graczami. Wszystkie rozgrywki są transmitowane na żywo na profilu ORLEN Team (https://www.facebook.com/orlenteam) oraz nowym kanale Twitch ORLEN Team (https://www.twitch.tv/orlen_team).

Assetto Corsa to symulacyjna gra wyścigowa. W dzisiejszych, finałowych już zmaganiach biorą udział: Robert Kubica, Jakub Przygoński, Adam Tomiczek oraz najmłodszy z nich Gustaw Wiśniewski - kartingowiec i mistrz Polski młodzików 2018. Mierzą się ze swoimi fanami, którzy od 14 maja rywalizowali w otwartych eliminacjach i osiągnęli w nich najlepsze czasy.

ORLEN Stay&Play to również akcja charytatywna. Zwycięzca wyścigu wskaże instytucje, które otrzymają finansowy grant od Fundacji ORLEN.

Choć wyścigi są wirtualne, to jednak emocje są jak najbardziej realne. Kto wygra? Zapraszamy do śledzenia transmisji na żywo.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL