Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęcu: studio Ultraligi Materiały prasowe / Na zdjęcu: studio Ultraligi

LoL. Alior Bank Ultraliga. Kolejny poważny test Pompy. Czy tym razem potwierdzi mistrzowskie aspiracje?

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
7more7 Pompa Team miała być drużyną, która najpoważniej będzie naciskać na faworytów Ultraligi - AGO Rogue oraz K1ck. Póki co jednak forma zespołu jest daleka od ideału. Teraz zaś na "Czajka" i spółkę czeka prawdziwe wyzwanie - wspomniane K1ck.

Zaczęło się tak, jak zacząć się powinno - od pewnej wygranej nad Gentlemen's Gaming. Potem jednak przyszedł nagły zimny prysznic od Illuminar Gaming. Bo o ile jeszcze porażkę w tak prestiżowym meczu szło zrozumieć, to jednak tak mocny nokaut, z drużyną, która uważana była bądź co bądź za słabszą, mógł delikatnie zaniepokoić. 

To, że w Pompie nie wszystko działa jak należy pokazał też mecz z PRIDE. "Orły" wciąż czekają na debiutancką wygraną w czwartym sezonie, a mimo to zdołały napsuć ekipie "Czajka" sporo krwi. Zadecydował tak naprawdę jeden nierozważny ruch. Wcześniej bowiem, przez ponad pół godziny oba zespoły walczyły jak równy z równym. 

I teoretycznie w tabeli wszystko się zgadza, jest drugie miejsce, nie najgorszy bilans 2:1. Tyle, że w perspektywie mecze z dwoma innymi zespołami z tym samym rezultatem. Na start formę dawnego devils.one sprawdzi K1ck

U wicemistrzów EU Masters trudno doszukiwać się natomiast słabszych punktów. Co prawda przegrali mecz otwarcia, ale był to mecz na absolutnym szczycie z AGO Rogue. W kolejnych potyczkach "Shlatan" i spółka gładko odprawiali zarówno PRIDE jak i Piratesports. Czy podobnie będzie z Pompą?  

Coraz gorzej wygląda natomiast sytuacja wspomnianego już PRIDE. W czwartej kolejce zmierzy się ono z AGO Rogue, gdzie o jakąkolwiek niespodziankę będzie piekielnie trudno. W następnym tygodniu na "Orły" czeka natomiast H34T oraz Illuminar... Niewykluczone, że zespół "itzRenifera" na dobre zadomowi się na dnie tabeli. 

Pełen harmonogram meczów 4. kolejki Alior Bank Ultraligi

17:30 Piratesports - Komputronik H34T
18:30 Illuminar Gaming - Gentlemen's Gaming
19:30 7more7 PompaTeam - K1ck
20:30 AGO Rogue - PRIDE 

Czytaj także:
LoL. Alior Bank Ultraliga. Komplet zwycięstw faworytów. "Czajek" ratuje Pompę
League of Legends. LEC. Sensacyjna porażka G2! "Jankos" zaczyna split od 1-2

ZOBACZ WIDEO: PKO Ekstraklasa. Czy kibice powinni wrócić na stadiony? Profesor Simon stawia warunki, przy których to bezpieczne

Czy Pompa Team zakończy aktualny split w top3?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL