Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Angielska kadra się sypie! Kolejny podstawowy zawodnik nie zagra na Euro 2012

Konrad Kostorz
Konrad Kostorz
Do Franka Lamparda i Garetha Barry'ego dołączył Gary Cahill - na całą trójkę z powodu kontuzji podczas Euro 2012 nie będzie mógł liczyć Roy Hodgson.

Gary Cahill, triumfator Champions League z londyńską Chelsea, podczas sobotniego meczu towarzyskiego z Belgią złamał szczękę. Anglicy potwierdzili, że 26-letniego środkowego obrońcy na pewno zabraknie podczas Euro 2012. Wcześniej kontuzje wyeliminowały Franka Lamparda i Garetha Barry'ego, a Wayne Rooney nie będzie mógł wystąpić w dwóch pierwszych meczach fazy grupowej z powodu zawieszenia.

Synów Albionu uspokoiły doniesienia na temat stanu zdrowia Johna Terry'ego, który podobnie jak Cahill opuścił murawę po meczu z Belgią z urazem. Ostatecznie 31-latek będzie mógł wystąpić w mistrzostwach Europy. Z kim utworzy parę stoperów? Pod nieobecność jego klubowego kolegi faworytem do gry od 1. minuty jest Joleon Lescott, a w odwodzie pozostają Phil Jagielka i Phil Jones oraz 22-letni Martin Kelly z Liverpoolu, który został powołany awaryjnie przez Roya Hodgsona w wyniku kontuzji Cahilla.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL