Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Gdańsk w przeddzień meczu Chorwacja - Hiszpania (foto)

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Na ponad 30 godzin przed meczem Chorwacja - Hiszpania, centrum Gdańska nie jest jeszcze pełne kibiców. Widać jednak pojedyncze grupki fanów z Chorwacji, Hiszpanii, Irlandii, a nawet Niemiec.

W poniedziałek o godzinie 20:45, zespoły z Chorwacji i z Hiszpanii zmierzą się ze sobą. Stawką jest awans do ćwierćfinałów. Według analizy przedstawicieli miasta, w sobotę do Gdańska przyjechało około 2 000 Hiszpanów i 1 500 Irlandczyków. Na sam mecz ma przyjechać 7 tysięcy Chorwatów, którzy powoli zjeżdżają do miasta.

W niedzielne popołudnie w Gdańsku była bardzo ładna pogoda. Było ciepło i świeciło słońce. W związku z tym wielu kibiców udało się w różne zakątki miasta - między innymi na plaże, czy też do Sopotu i w centrum Gdańska nie było aż tak wielu kibiców. Widoczni byli jak zawsze barwni Hiszpanie, a także Irlandczycy. Z godziny na godzinę przybywa Chorwatów ubranych w charakterystyczne, kraciaste stroje.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z Gdańska.

Pierwsi kibice z Chorwacji pojawili się już w Gdańsku (fot. Michał Gałęzewski)Pierwsi kibice z Chorwacji pojawili się już w Gdańsku (fot. Michał Gałęzewski)

Niezmiennie można spotkać Hiszpanów (fot. Michał Gałęzewski)Niezmiennie można spotkać Hiszpanów (fot. Michał Gałęzewski)

Niektórzy chorwaccy kibice postanowili poznać historię Gdańska (fot. Michał Gałęzewski)Niektórzy chorwaccy kibice postanowili poznać historię Gdańska (fot. Michał Gałęzewski)

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL