Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Polacy podziękowali za Euro (foto)

Artur Długosz
Artur Długosz
Mistrzostwa Europy w piłce nożnej w Polsce dobiegły już końca. Ich ostatnich akcentem był półfinał na Stadionie Narodowym w Warszawie. Po nim podziękowano uczestnikom Euro 2012.

Po zakończeniu półfinału mistrzostw Europy wolontariusze na płycie murawy Stadionu Narodowego w Warszawie rozciągnęli ogromną polską flagę obok której widniało słowo "dziękuje" w kilkunastu językach świata. Na trybunie prasowej zrobiło to ogromne wrażenie na dziennikarzach z całego świata.

O organizacji Euro 2012 w naszym kraju na pomeczowej konferencji prasowej wypowiedział się także Joachim Loew, szkoleniowiec reprezentacji Niemiec. - Przede wszystkim organizacja w Polsce była fantastyczna. Świetnie bawiliśmy w Gdańsku. Byliśmy bardzo miło przyjęci i świetnie się czuliśmy. Graliśmy na wspaniałych stadionach. Polska świetnie się spisała - skomentował trener.

- Byliśmy w Polsce w wielu pięknych miastach, jak na przykład Kraków. Warszawa na zawsze pozostanie w naszych wspomnieniach. Moje emocje są jednak osobiste i chciałbym je dla siebie zatrzymać - powiedział natomiast Cesare Prandelli, opiekun reprezentacji Włoch.

Z Warszawy dla portalu SportoweFakty.pl,
Artur Długosz
Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL