Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Eurofan 2012: Polska wyszła z grupy!

Dawid Bilski
Dawid Bilski
W Lwowie od piątku do niedzieli rozgrywany jest turniej Eurofan 2012. To zmagania piłkarskie, w których biorą udział kibice.

Do szóstej edycji mistrzostw zgłosiło się 21 zespołów z 19 krajów. W fazie grupowej bardzo dobrze poszło reprezentacji Polski, która zanotowała dwa zwycięstwa. Team biało-czerwonych tworzą fani Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski, którzy na Ukrainę wybrali się po raz czwarty.

Polacy pokonali Gruzję 3:2 (bramki Marcin Pacyna, Mikołaj Drapik i gol samobójczy) oraz Danię 2:1 (obie bramki Adrian Stróżyński). Oba pojedynki biało-czerwonych dotarczyły wielu emocji.

Polacy z kompletem sześciu punktów wygrali swoją grupę i w sobotę czeka ich udział w fazie 1/8 turnieju. Celem polskich kibiców było osiągnięcie lepszego wyniku jak piłkarska reprezentacja Polski i zrealizowała go w 100 procentach. Nie zamierzają jednak spoczywać na laurach.


Reprezentacja GruzjiReprezentacja Gruzji

Mecz Polski z Gruzją otworzył zmaganiaMecz Polski z Gruzją otworzył zmagania

Na mistrzostwach są również SzwedziNa mistrzostwach są również Szwedzi

Irlandia PółnocnaIrlandia Północna

Eurofan 2012 to okazja do integracji kibicówEurofan 2012 to okazja do integracji kibiców

Radość polskich zawodników po zdobyciu zwycięskiej bramki z DaniąRadość polskich zawodników po zdobyciu zwycięskiej bramki z Danią

Eurofan 2012 we Lwowie rozgrywany jest na kilku boiskach. Imprezie towarzyszy bardzo dobra atmosfera. Zespoły na Ukrainie przebywają od czwartku i wspólnie się integrują.

Z Lwowa dla SportoweFakty.pl
Dawid Bilski

Komentarze (1):

 • Grek Zorba Zgłoś
  fajne niedźwiadki tam u nas grają. A ci Gruzini to fryzury mają jak fałszywy Ryszard Ochódzki w Misiu po umyciu włosów szamponem Samson. Kto nie pamięta niech sobie wpisze na youtube
  Czytaj całość
  Miś i poszuka sceny w teatrze. A co do samego turnieju to fajnie, że kibice (?) zrobili lepszy wynik niż nasi grajkowie dowodzeni przez osobę, która nie wiadomo dlaczego zaczęła się nazywać trenerem

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL