Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Natalia Siwiec dała zwycięstwo Polsce

Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski
"Polacy zostali wyrzuceni z Euro 2012 już na etapie fazy grupowej, ale wygrali specjalną nagrodę" - pisze angielski The Sun, którego czytelnicy wybrali Polki najpiękniejszymi kibicami.

Na stronie internetowej dziennika The Sun można było głosować na najpiękniejsze kibicki podczas Euro 2012. Polki nie miały konkurencji - zebrały 35 proc. głosów, a drugie w kolejności Niemki zaledwie 13 proc. Na trzecim miejscu Irlandki z 8 proc. głosów.

Reprezentantką Polek była Natalia Siwiec, której zdjęcia od kilkunastu dni są hitem internetu.


Anglicy nie zachwycają się jednak tylko panią Siwiec. Na stronie The Sun można obejrzeć wiele innych pięknych polskich fanek.  

Komentarze (7):

 • esmundostarnow Zgłoś
  nie wszystko zloto co sie swieci panowie.laska na jeden wieczor.
  • jąkkała Zgłoś
   Chociaż Ona trzymała formę przez całe Euro i dosyć dobrze sie wypromowała . I taka powinna być reklama naszego kraju , pare takich Natalii na trybunach i kibice będą do nas (walić)
   Czytaj całość
   dzrzwiami i oknami .
   • Grek Zorba Zgłoś
    no to teraz rozkładówka, potem Taniec z gwiazdami i laska ma co chciała. Wcześniej próbowała zaistnieć spotykając się z gwiazdą polskiej piłki Gorą. Jednak dopiero lansowanie się
    Czytaj całość
    na euro dało jej rozgłos. Cóż, dziewczyna miała szczęście, że dostała tyle biletów. Los bywa przewrotny: wielu by chciało, a nie dostaje, a pani miss miała tyle biletów, że hoho
    Wszystkie komentarze (7)

    Komentarze (7)

    PRZEJDŹ NA WP.PL