Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP / Bartłomiej Zborowski

Adam Nawałka: Nie zaryzykujemy zdrowia Kamila Grosickiego

Jacek Stańczyk
Jacek Stańczyk
Na razie nie wiadomo, czy Kamil Grosicki będzie w stanie zagrać w niedzielę z Irlandią Północną. Adam Nawałka jest dobrej myśli, ale na pewno nie będzie ryzykował zdrowia piłkarza.

- Jeśli tylko mogłoby to zagrozić zdrowiu, to podejmiemy taką decyzję, że nie będzie grał - mówił o sytuacji Kamila Grosickiego selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka na pierwszej konferencji prasowej we francuskim La Baule. 

Trener jest jednak dobrej myśli. - Cały czas poddawany jest zabiegom. Mamy nadzieję, że będzie gotowy na mecz z Irlandią Północną. Bardzo spokojnie podchodzimy do tego czy Kamil będzie gotowy czy nie. Zależy od tego jak będzie przebiegało leczenie. Kamil to zdrowy człowiek, na którym kontuzja goi się szybko. 

W poniedziałkowym sparingu z Litwą nasz skrzydłowy doznał urazu stawu skokowego.  - Ryzyko zawodu. Wszystkiego nie da się przewidzieć. Kamil miał grać 70-80 minut. Chciał się doskonale przygotować do tego turnieju. Przygotowaliśmy taki plan. Planowaliśmy, aby ta dyspozycja najlepsza była na mecz z Irlandią Płn. Bardzo żałujemy, ale taka jest piłka nożna. Jesteśmy z Kamilem, wspieramy go. Jesteśmy dobrej myśli - dodał. 

Sam piłkarz na Facebooku napisał, że z jego nogą jest już lepiej, a szanse na niedzielny występ rosną.

ZOBACZ WIDEO Adam Nawałka o urazie Kamila Grosickiego (źródło TVP)

Komentarze (15):

Wszystkie komentarze (15)

Komentarze (15)

×
    Wszystkie komentarze (15)
    PRZEJDŹ NA WP.PL