Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP/EPA / PAP/EPA/SERGEY DOLZHENKO

Neil Lennon: Ukraińcy słabsi od Polaków. Musimy ich pokonać

Maciej Rowiński
Maciej Rowiński
W czwartek reprezentacje Irlandii Północnej i Ukrainy po porażkach w pierwszej serii spotkań, zmierzą się ze sobą w meczu o wszystko. - Musimy ich pokonać, Ukraińcy są słabsi od Polaków i Niemców - uważa Neil Lennon, były kapitan Irlandii Północnej.

- Najbardziej rozczarowujące w naszej grze przeciwko Polsce był brak dobrych okazji po stracie gola. Stałe fragmenty w naszym wykonaniu były słabe, powinniśmy dłużej utrzymywać się przy piłce, a trzech pomocników, którzy mieli wspierać Kyle'a Lafferty'ego nie wywiązali się ze swojego zadania. Kyle był pozostawiony sam sobie, ani razu nie dostał dobrego podania - uważa Neil Lennon, była gwiazda reprezentacji Irlandii Północnej.

Zdaniem Lennona, jego rodacy podeszli ze zbyt dużym szacunkiem do Biało-Czerwonych. - Szczególnie w pierwszej połowie. Są jednak też pozytywy, nasza obrona była monolitem - zauważa były piłkarz Celticu Glasgow i obecny menadżer Hibernianu.

Po porażce z Polską Irlandczycy z Północy muszą pokonać Ukraińców, aby zachować realne szanse na wyjście z grupy. W takiej samej sytuacji jest Ukraina, która w pierwszym meczu przegrała z Niemcami (0:2). - Według mnie oni są słabsi od Polaków i Niemców, od początku uważałem, że to będzie dla nas najłatwiejszy mecz. Jeśli chcemy wyjść z grupy musimy ich pokonać. Przegraliśmy pierwsze spotkanie, ale czwartkowe starcie może odmienić sytuację - przekonuje Lennon.

ZOBACZ WIDEO Euro 2016. Łukasz Piszczek: Inny wynik niż porażka z Niemcami będzie sukcesem (źródło TVP)

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL