Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP/EPA / ARMANDO BABANI

Euro 2016. Chris Coleman: Ramsey jest fantastyczny na tym turnieju

Karol Borawski
Karol Borawski
Chris Coleman pochwalił Aarona Ramseya za jego grę w fazie grupowej Euro 2016. - W ostatnim meczu mieliśmy okazję za okazją. W dużej mierze dzięki Aaronowi - powiedział trener.

Reprezentacja Walii awansowała do 1/8 finału Euro 2016 z pierwszego miejsca w grupie. W pokonanym polu pozostawiła między innymi reprezentację Anglii, choć przegrała z nią bezpośrednie spotkanie. Piłkarze Chrisa Colemana zaprezentowali się świetnie zwłaszcza w ostatnim meczu fazy grupowej, gdy rozbili Rosję 3:0. W tym spotkaniu bramkę i asystę zapisał na swoim koncie Aaron Ramsey.

- Ostatni mecz był wybitny w naszym wykonaniu. Mieliśmy okazję za okazją. W dużej mierze dzięki Aaronowi. Obecnie jest bardziej zdyscyplinowanym zawodnikiem. Kiedy jest w zespole ktoś z takimi pokładami energii, trudno go zamknąć. Po prostu trzeba mu dać wyrazić siebie i on to robi. Jest fantastyczny na tym turnieju, jak wszyscy zawodnicy - powiedział Coleman.

Selekcjoner reprezentacji Walii przyznał, że dużo pracował z piłkarzem Arsenalu nad jego grą defensywną. - Jest bardziej zdyscyplinowany, dzięki czemu jest jeszcze lepszy - dodał.

W walce o ćwierćfinał Euro 2016 Walijczycy zagrają z Irlandią Północną (początek sobotniego meczu o godz. 18).

ZOBACZ WIDEO Ojrzyński ostrzega: musimy uważać na stałe fragmenty gry (źródło TVP)

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL