Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Clive Rose

Euro 2016: Francja - Irlandia na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV?

Bruno Szafer
Bruno Szafer
Mecz 1/8 finału Euro 2016, Francja - Irlandia na żywo można obejrzeć w telewizji. Transmisja TV na antenie Polsat Sport 2 HD. Relacja LIVE na WP SportoweFakty.

Euro 2016 na żywo: Francja - Irlandia. Gdzie oglądać transmisję TV?

Mecz 1/8 finału z udziałem Francji i Irlandii można oglądać o godzinie 15:00 na żywo w telewizji. Transmisja TV na antenie Polsat Sport 2 HD. Komentarzem spotkania zajmą się Mateusz Borek i Tomasz Hajto.

Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Francja wygrała grupę A, a na swoim koncie miała 7 oczek. Wygrała mecze z Rumunią (2:1) i Albanią (2:0) oraz zanotowała jeden remis ze Szwajcarią (0:0). Styl gry Trójkolorowych nie do końca zadowala miejscowych kibiców i ekspertów. W fazie grupowej Francuzi strzelali gole dopiero w drugiej połowie, a te najważniejsze bramki zdobywali dopiero w ostatnich sekundach spotkań. Mimo tego będą faworytem nadchodzącego starcia.

Irlandia awansowała do 1/8 finału z grupy E, którą wygrali Włosi. Reprezentacja Italii miała tyle samo oczek, co Belgia. Obie kadry narodowe zdobyły po 6 punktów. Irlandia uzyskała promocję z trzeciego miejsca, dlatego zagra ze zwycięzcą grupy A. Irlandczycy zapewnili sobie awans dość niespodziewanie pokonując Włochów w ostatniej kolejce.

Początek meczu Francja - Irlandia o godzinie 15:00. Transmisja TV: Polsat Sport 2. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Jan Nowicki po wielkim triumfie Polaków: Sport ma sakramencką ilość dramatu

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL