Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP/EPA / EPA/ROLEX DELA PENA

Euro 2016: burza w Warszawie i przerwa w transmisji meczu Francja - Irlandia

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Widzowie Polsatu Sport 2 nie obejrzeli końcówki pierwszej połowy meczu Francja - Irlandia. Ze względu na fatalne warunki atmosferyczne w Warszawie sygnał satelitarny został przerwany.

Problemy zaczęły się ok. 38. minuty. Najpierw zniknęła wizja i słychać było tylko komentarz, później zabrakło nawet ścieżki dźwiękowej.

W tej sytuacji nadawca przedwcześnie rozpoczął studio i już do końca pierwszej połowy toczyła się dyskusja ekspertów. Niemożliwe okazało się również zrealizowanie przekazu na żywo z konferencji prasowej reprezentacji Polski.

Kłopoty wynikają z nagłego oberwania chmury w Warszawie. Padał tam deszcz, zerwał się także porywisty wiatr.

Transmisja meczu działa natomiast w kanałach zagranicznych, m. in. w niemieckim ZDF, który jest dostępny z satelity Hot Bird (tej samej, z której korzystają polskie platformy cyfrowe).

Aktualizacja: Problemy wystąpiły także na początku drugiej połowy. Na ekranie pojawiła się plansza z logo Euro 2016, słychać było tylko komentarz. Kibice nie zobaczyli zatem dwóch goli dla Francuzów.

ZOBACZ WIDEO Jan Nowicki po wielkim triumfie Polaków: Sport ma sakramencką ilość dramatu

Gdzie najczęściej oglądasz mecze Euro 2016?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (28):

 • Maciej Stoinski Zgłoś
  A nam w Polsce szkoda ze tak samo nie udało sie Słowacji wyeliminowac nazizmu :-( Bo bez Hitlera te euro bylo by lepsze :-(
  • Andrzej Wieszczycki Zgłoś
   Jak dla mnie to niemal codzienną wpadką Polsatu jest wymawianie słowa "boisko" przez ich niektórych"komentatorów-ekspertów"-przeważnie byłych piłkarzy, którzy z upodobaniem zamiast
   Czytaj całość
   "boisko", na boisku" itp, używają słowa "bojsko" :na bojsku". W końcu słuchają tego miliony kibiców, więc niech panowie "eksperci" zaczną komentować po polsku.
   • QETUOLK Zgłoś
    A NC+ dodatkowa opłata za mecze i kpina z abonamentów brak transmisji i maja to gdzieś.Czas te wszystkie Polsaty,NC+i inne ustrojstwa wpuścić w kanał ściekowy
    Wszystkie komentarze (28)

    Komentarze (28)

     Wszystkie komentarze (28)
     PRZEJDŹ NA WP.PL