Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Walia
10' Gareth Bale (1:0) 81' Hal Robson-Kanu (2:1)
Słowacja
31' Patrik Hrosovsky 61' Ondrej Duda (1:1) 78' Robert Mak 81' Vladimir Weiss 83' Juraj Kucka 90 +2' Martin Skrtel
2:1

Koniec spotkania! Walia wygrała 2:1.

Jedna z ostatnich akcji Słowaków. Walia dobrze gra jednak w defensywie.

Żółtą kartkę otrzymał Martin Skrtel.

Spotkanie potrwa cztery minuty dłużej.

Z dystansu strzelał Bale. Matus Kozacik odbił piłkę przed siebie, ale dobrze zaasekurowali go koledzy z zespołu.

Walia. Schodzi: Aaron Ramsey. Wchodzi: Jazz Richards.

Słupek uratował teraz reprezentację Walii przed stratą gola!

Walia znów cofnęła się do defensywy.

Żółtą kartkę otrzymał Juraj Kucka.

Gol! Strzelił Hal Robson-Kanu. Asystował mu Aaron Ramsey. Na linii pola karnego Ramsey w ostatniej chwili dograł do Robsona-Kanu. Ten źle trafił w piłkę, lecz ta i tak wtoczyła się do bramki!

Żółtą kartkę otrzymał Vladimir Weiss.

Strzał Walijczyka pewnie obronił Matus Kozacik.

Będzie rzut wolny dla Walii. Do strzału już szykuje się Gareth Bale.

Żółtą kartkę otrzymał Robert Mak.

W dobrej pozycji niecelny strzał głową oddał Aaron Ramsey.

Słowacja cały czas atakuje. Zmiany dokonane przez trenera tego zespołu zdecydowanie poprawiły grę naszych sąsiadów.

Walia. Schodzi: David Edwards. Wchodzi: Joe Ledley.

Tak z bramki cieszyli się Słowacy!

Coraz groźniejsza jest Słowacja. Walia została zepchnięta do defensywy.

Z rzutu wolnego niecelnie strzelał Vladimir Weiss.

Gol! Strzelił Ondrej Duda. Asystował mu Robert Mak. Wejście smoka piłkarza Legii! Mak minął dwóch rywali, zagrał do Dudy! Ten z pola karnego strzelił nie do obrony!

Słowacja. Schodzi: Michal Duris. Wchodzi: Adam Nemec.

Blisko zdobycia gola była Walia! Strzelał Gareth Bale, lecz tym razem świetnie spisał się bramkarz Słowacji.

Przerwa w grze. Lekkiej kontuzji nabawił się jeden z Walijczyków.

Zdecydowanie gorsze widowisko w drugiej połowie niż w pierwszej części spotkania.

Juraj Kucka faulował rywala. Tym razem jednak bez żółtej kartki.

Aaron Ramsey dośrodkował piłkę z rzutu rożnego. Bramkarz Słowacji był faulowany we własnym polu karnym i to on rozpocznie grę.

Jak na razie spokojne tempo drugiej połowy spotkania.

Zanosiło się na groźną akcję Walii, lecz niedokładnie podał Aaron Ramsey.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy.

Jeszcze akcja Walii. Strzelał Gareth Bale, lecz piłkę pewnie złapał bramkarz Słowacji.

Sędzia doliczył jedną minutę do pierwszej połowy.

Ładne dośrodkowanie w pole karne Walii, gdzie do piłki wyskoczył Martin Skrtel. Słowak nie zdołał w nią jednak trafić i ta wyszła poza boisko.

Vladimir Weiss dośrodkował piłkę z rzutu rożnego. Walijczycy zdołali ją wybić.[/p]

Słowacja zdecydowanie śmielej ruszyła do ataku w ostatnich minutach pierwszej połowy. Naszym sąsiadom brakuje jednak dokładności.

W końcu groźniejsza akcja Słowaków. Zza pola karnego strzelał Marek Hamsik, lecz został zablokowany.

Walia umiejętnie przyjmuje ataki Słowaków i sama nastawiła się na grę z kontry.

Opadło tempo tego spotkania. Piłkę mają Słowacy, ale rozgrywają ją głównie na własnej połowie.

Sporo niedokładności teraz w środkowej strefie boiska. I jedni, i drudzy tracili piłkę.

Zamieszanie w polu karnym Słowaków. Walijczycy akcji nie zdołali jednak zakończyć strzałem.

Rosną szanse na to, że w drugiej połowie na boisku pojawi się Ondrej Duda. Słowakom nie klei się gra.

Żółtą kartkę otrzymał Patrik Hrosovsky. Słowak faulował rywala.

Wydaje się, że Walia kontroluje losy spotkania. Słowacy zbytnio nie potrafią zagrozić bramce Warda.

Gra toczy się w środku pola. Do swojego spotkania przygotowuje się natomiast reprezentacja Polski!

Chwilowa przerwa w grze. Problemy zdrowotne miał Marek Hamsik.

Bardzo pewnie grają Walijczycy. Słowacy nieco nerwowo.

Z rzutu wolnego z dość sporego dystansu strzelał Juraj Kucka. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

Ashley Williams chciał przelobować bramkarza Słowacji. Ten nie dał się jednak zaskoczyć.

Z dystansu niecelnie strzelał Vladimir Weiss.

Tak z gola cieszyli się Walijczycy

Walia cofnęła się teraz do defensywy. Słowacy spokojnie rozgrywają piłkę i czekają na błąd rywala.

Słowacy przejęli piłkę. Nie mają jednak pomysłu na to, jak wyprowadzić groźną akcję.

Walijczycy, niesieni dopingiem swoich kibiców, rozgrywają piłkę na własnej połowie.

Gra toczy się na połowie Słowacji. Waliczyli zdecydowanie dominują na boisku.

Bardzo ciekawy początek spotkania. Walia doskonale odpowiedziała na ataki Słowaków.

Gol! Strzelił Gareth Bale. 1:0 dla Walii! Gareth Bale oddał strzał z rzutu wolnego, po którym Matus Kozacik przepuścił piłkę do bramki. Wydaje się, że w tej sytuacji bramkarz Słowacji mógł zachować się lepiej.

Będzie rzut wolny dla Walii. Przed polem karnym Słowacji faulował Patrik Hrosovsky.

Aaron Ramsey dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Słowaków. Po niepewnym piątstkowaniu bramkarza w polu karnym doszło do zamieszania, ale ostatecznie Walijczycy nie wykorzystali tej szansy.

Akcja Walii prawą stroną boiska. Dobrą interwencją w defensywie popisał się Vladimir Weiss.

Walia od początku spotkania zepchnięta została do defensywy.

Ależ okazję zmarnował Marek Hamsik! Słowak minął dwóch obrońców, oddał strzał z 10 metrów. Piłkę zmierzającą do bramki w ostatniej chwili wybił Ben Davies.

Dobra akcja Słowaków prawą stroną boiska. Robert Mak stracił jednak piłkę, którą przejęli zawodnicy z Walii.

Zaczynamy!

Przed nami hymny obu reprezentacji.

Dobra gra w towarzyskim meczu z Niemcami nie wystarczyła. Ondrej Duda nie znalazł tyle uznania w oczach selekcjonera Słowaków, by w meczu z Walią zagrać od pierwszej minuty. Piłkarz Legii Warszawa spotkanie rozpocznie na ławce rezerwowych.

Spotkanie poprowadzi Svein Oddvar Moen (Norwegia).