Najnowsze Wyniki/Kalendarz
DreamHack Open Austin Facebook / DreamHack Open Austin

DreamHack Open Austin 2018 na żywo na kanale Gamer na Twitchu

Jacek Żytnicki
Jacek Żytnicki
Osiem czołowych drużyn, sto tysięcy dolarów w puli nagród i trzy dni ekscytującej rozgrywki z Counter-Strike: Global Offensive. Trzecia w tym roku impreza DreamHack w dniach 1-3 czerwca na żywo i z polskim komentarzem wyłącznie na kanale Gamertv_pl.

Po zawodach w Europie, tym razem osiem ekip specjalizujących się w grze w Counter-Strike stanie w szranki w Stanach Zjednoczonych, konkretnie w Austin Convention Center w Austin w trzeciej tegorocznej imprezie z cyklu DreamHack. W stolicy stanu Teksas do rywalizacji staną compLexity Gaming, eUnited, Heroic, Luminosity Gaming, OpTic Gaming, Space Soldiers, Fragsters i Rogue. Sześć pierwszych drużyn otrzymało zaproszenia do udziału w imprezie, dwie ostatnie udanie przebrnęły przez eliminacje, odpowiednio w Europie i Ameryce Północnej.

Pula nagród w tegorocznej edycji imprezy wynosi 100 tysięcy dolarów. Zwycięzcy otrzymają połowę tej kwoty, finaliści 20 tysięcy, a półfinaliści wyjadą z Austin bogatsi o 10 tysięcy dolarów. Wszystkie ekipy podzielone zostały na dwie grupy, w których rywalizować będą w dwuetapowych eliminacjach. Dwie najlepsze drużyny z obu grup awansują do półfinałów, a lepsi z tych meczów uzyskają promocję do wielkiego finału DreamHack Open Austin 2018.

Cały turniej rozpocznie się 1 czerwca o godz. 19.00 meczem grupy A: Heroic – Luminosity Gaming, na godz. 20.30 zaplanowano spotkanie Space Soldiers – compLexity Gaming, na 22.00 Fragsters – eUnited, a na 23.30 OpTic Gaming – Rogue. Tego samego dnia rozegrane zostaną również mecze pomiędzy zwycięzcami pierwszych spotkań, a zakończenie całej transmisji planowane jest na godz. 3.30.

W weekend transmisje z Austin rozpoczną się od godz. 17.00 i trwać będą aż do godz. 3.00 (w sobotę) i 1.00 (w niedzielę). Wszystkie mecze na żywo wyłącznie na kanale Gamertv_pl na Twitchu. Za polski komentarz podczas trzech dni relacji odpowiadać będą Łukasz „Prawus” Ganczewski i Kuba „Kubik” Kubiak.

Impreza w Teksasie to trzecie tegoroczne zawody DreamHack. Dwa poprzednie turnieje widzowie również mogli oglądać na żywo na kanale Gamertv_pl. W kwietniu w Marsylii na najwyższym stopniu podium uplasowało się Astralis, w maju w Tours zwyciężyło North. Kto okaże się najlepszy w Austin? W tym roku zaplanowanych jest jeszcze sześć imprez cyklu: Summer, Valencia, Masters Stockholm, Montreal, Atlanta i Winter – wszystkie na żywo i z polskim komentarzem wyłącznie na Gamertv_pl na Twitchu.

ZOBACZ WIDEO: North nie bierze jeńców! Efektowna wygrana w DreamHack Open Tours 2018!

Czy będziesz oglądał DreamHack Open Austin 2018?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL