WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Facebook / Arena Fight Night

Kickboxing w wykonaniu mistrzów: Arena Fight Night w Fightklubie

Jacek Żytnicki
Jacek Żytnicki
Już w najbliższą sobotę w płockiej Orlen Arenie nowe wydarzenie dla fanów sportów walki. Tego dnia na Mazowszu odbędzie się ciekawa gala Arena Fight Night w sumie z ośmioma walkami, w tym trzema o mistrzowskie pasy. Na żywo w Fightklubie.

Pierwszą częścią płockiej gali będzie kickboxerski mecz pomiędzy reprezentacjami Polski i Ukrainy. W ringu zaplanowano pięć pojedynków, wszystkie odbędą się w przedziałach wagowych pomiędzy 54 a 91 kilogramów. Zgromadzeni w Orlen Arenie i przed telewizorami widzowie mogą szykować się na dużą dawkę sportowych emocji, każda z pięciu konfrontacji zapowiada się bowiem wybornie, a o jakości widowiska świadczyć mogą nazwiska zakontraktowane na galę.

W polskim obozie wystąpią m.in. Paweł Lozyniak i Igor Sikora. Biało-czerwonych barw bronić będą ponadto również Marcel Szymkun i Marta Chojnoska. Organizatorzy nie zdradzają jeszcze nazwisk wszystkich rywali Polaków, wiadomo jednak, że Ukraińcy stawią się w Płocku w bardzo mocnym zestawieniu, a z ich szeregów dobiegają komunikaty świadczące o tym, że do Polski przyjeżdżają w jednym celu – odnieść tu cenne i niezwykle prestiżowe zwycięstwo.

Druga część Arena Fight Night to trzy pojedynki wieczoru, stawką których będą trzy mistrzowskie pasy. Jako pierwsi o tytuł międzynarodowego mistrza Polski WKA K1 powalczą Mateusz Niżejewski i Denis Levitsky. Po nich o pas mistrza Europy WKL K1 zmierzą się Wojciech Burdanowski i Stanislav Tsurkan. Zwieńczeniem gali będzie z kolei niezwykle ciekawie zapowiadająca się potyczka Jacka Jasiona ze Stanislavem Boiko, stawką której będzie pas mistrza świata WKL KickBoxing Fullcontact.

Cała gala Arena Fight Night już 29 września o godz. 19.30 na żywo wyłącznie w Fightklubie.

ZOBACZ WIDEO: Andrew Cancio efektownie punktuje Dardana ZenunajaJak wyglądały sporty walki sprzed setek lat dowiesz się TUTAJ. Niektórzy do dziś toczą walki na miecze!

Czy będziesz oglądał Arena Fight Night?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):