WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
YouTube / Kibic Philadelphia Eagles zderzył się ze słupem

Pech kibica Philadelphia Eagles. Chciał dogonić pociąg, wpadł na słup

Karol Borawski
Karol Borawski
Philadelphia Eagles po zwycięstwie nad Minnesota Vikings (38:7) zagra o Super Bowl. Jeden z kibiców wygranego zespołu będzie ten dzień wspominał z mieszanymi uczuciami.

Ekipa Philadelphia Eagles awansowała do finału rozgrywek NFL po raz pierwszy od 13 lat. Dla kibiców była to wspaniała okazja do świętowania wielkiego sukcesu.

Jeden z fanów po meczu z pewnością będzie odczuwał ból głowy i to nie z powodu zbyt dużej ilości wypitego alkoholu. Mężczyzna chciał dogonić pociąg. Nie był to jednak zbyt przemyślany pomysł, kibic zatrzymał swą pogoń na słupie.

Będący w jadącej kolejce fani przyglądali się - ostatecznie nieudanej - pogoni kompana za pociągiem. Niektórzy filmowali jego próbę. Pięciosekundowe nagranie z incydentu w ciągu pierwszej godziny po opublikowaniu miało 22 tys. wyświetleń.


4 lutego ekipa Philadelphia Eagles zagra na U.S. Bank Stadium w Minneapolis (Minnesota) o Super Bowl z New England Patriots.

Już wiadomo, że przed meczem hymn odśpiewa Pink, a w przerwie wystąpi Justin Timberlake. Nie wiadomo, czy na spotkanie zechce przybyć pechowy kibic The Birds. Jeśli tak, powinien rozważyć inny środek transportu.

ZOBACZ WIDEO: Na czym polega praca drugiego trenera Agnieszki Radwańskiej? "Obowiązków jest bardzo dużo"

Czy Philadelphia Eagles wygra Super Bowl?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL