WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Kirk Irwin / Na zdjęciu: Kareem Hunt

Brutalny atak futbolisty Kansas City na kobietę. Jest nagranie (wideo)

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Do sieci trafiło nagranie, które nie pozostawia wątpliwości. W lutym, w jednym z hoteli, Kareem Hunt, futbolista amerykański Kansas City Chiefs wdał się w bójkę w hotelu. Odepchnął, a nawet kopnął kobietę. Zawodnik został zawieszony.

Do sytuacji, które zarejestrowały kamery, doszło już w lutym bieżącego roku. Nagranie zostało opublikowane dopiero teraz (w serwisie YouTube na portalu TMZ Sports). Widać na nim dokładnie Kareema Hunta, który sprzecza się z kobietą. W pewnym momencie nie wytrzymuje nerwowo i po prostu mocno ją odpycha.

Inny mężczyzna próbuje uspokoić futbolistę, ale nic to nie daje. Dochodzi do kolejnej sprzeczki z rękoczynami. Później w całym zamieszaniu bierze już udział większa grupa osób. Wszystko można dokładnie zobaczyć w poniższym wideo. 

Po opublikowaniu nagrania, stanowisko w tej sprawie opublikował klub, który reprezentował Hunt. Poinformowano, że NFL i organy ścigania prowadzą śledztwo. Dodali także, że wcześniej zawodnik nie był z nimi szczery. Dlatego po opublikowaniu nagrania, natychmiast został zawieszony w klubie.

Jeszcze przed tą decyzją władze NFL poinformowały, że także zawieszają Hunta i nie będzie mógł brać udziału w rozgrywkach i trenować z zespołami w nich zrzeszonymi. Tym samym decyzja szefów Kansas City Chiefs była tak naprawdę tylko formalnością. 

Głos w sprawie całego zajścia zabrał sam Hunt. - Chcę przeprosić za moje zachowanie. Głęboko żałuję tego co zrobiłem. Mam nadzieję, że to już się nigdy nie powtórzy - powiedział zawodnik dziennikarzowi "ESPN". 

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: była dziewczyna Dybali doskonale radzi sobie bez gwiazdy Juventusu

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL