Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Brandon Browner Getty Images / Kevin C. Cox / Na zdjęciu: Brandon Browner

Kara więzienia dla byłego zawodnika NFL

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Brandon Browner, była gwiazda NFL, została skazana na osiem lat pozbawienia wolności za usiłowanie zabójstwa. Podczas wtorkowej rozprawy były zawodnik m.in. Seattle Seahawks nie chciał składać wyjaśnień.

Dziennikarze angielskiego "The Mirror" ujawnili, że 34-latek został oskarżony o włamanie się do mieszkania jego byłej dziewczyny w lipcu bieżącego roku w Kalifornii. 

Wówczas w domu, oprócz byłej dziewczyny futbolisty, przebywały również jej dzieci. Zawodnik miał zacząć gonić kobietę, a później próbować ją udusić w dywanie. Wszystko to miało wydarzyć się na oczach dzieci. Z mieszkania Brower miał również ukraść drogocenny zegarek, a później uciec.

Dość szybko został jednak aresztowany i oskarżony między innymi o usiłowanie zabójstwa. Do tego postawiono mu zarzuty włamania i rabunku. Podczas rozprawy 34-latek nie chciał składać wyjaśnień. 

Brandon Browner był zawodnikiem kilku klubów w NFL. Reprezentował m. in. barwy Seattle Seahawks, z którym wygrał Super Bowl (mecz o mistrzostwo w lidze NFL).

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce" #27 (highlights): piekielne nokauty w kilkanaście sekund

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL